Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnőknek is van titoktartá...

A védőnőknek is van titoktartási kötelezetsége? 35 hetes kismamik ti fürdeni vagy zuhanyozni szoktatok? Utálok fürdeni? Utolso vizsgálaton zárt volt a méhszájam

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Oooo... Országomat, egy nagy kád meleg vízért...:))) Nagyon szeretek fürdeni... Persze sűrűbben zuhanyzok...

Egyébként, nem tudom, hogy a védőnőnek van e titoktartási kötelezettsége... Ez miért fontos? :) Remélem nem baj, hogy megkérdezem tőled...

2011. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem baj!miért volna?mert mindent kifecseg a mi védőnőnk
2011. márc. 7. 22:17
 3/9 anonim ***** válasza:

ne mondj el neki olyat amit nem akarsz h tudjon mindenki...


zuhanypárti vagyok,kicsi a kád...be kellene szerezni egy maszirozós nagy sarokkádat,dehát drága és a fürdőszobába se férne el:(

2011. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kifecseg?? Kinek? pl egy másik anyukának/kismamának? Ez érdekes... Szerintem, ha már olyan dolgokat fecseg ki, ami kellemetlen számodra, ha más fülébe jut, akkor beszéld meg a védőnővel... Mármint, kérdezd meg, hogy miért mond el másnak olyan dolgokat, amik csak rád meg őrá tartoznak?

Ááá az én védőnőm egy hárpia... Képzeld egy vénlány... :) Mármint kb 50 év körül van, de nincs gyereke..Nekem ez egyébként elég fura. Elhiszem, h sokat tanult, de az mégsem olyan, mintha felnevel 1-2-3 gyereket...

Na mindegy :)

2011. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van titoktartási kötelezettsége és nagyot vét ha ezt nem tartja be. Én amúgy is ugrok az ilyenre, biztos jelenteném a felettesének ha nem változtat.
2011. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen van!A múltkor én is kellemetlen helyzetbe kerültem.Van egy ikerterhes ismerős, ua. a védőnőnk.Kérdeztem, hogy aki ikerterhes, annak mennyi súlygyarapodás "engedélyezett" a terhesség alatt-erre nem válaszol, hogy mittudomén 20 kg, hanem azt kezdi el mondani, hogy a csaj hány kilóval kezdte és mennyi most.Azt hittem elájulok-elsüllyedek.Mindezt az adatlapjából olvasva ki.Nagyon gáz volt.
2011. márc. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, még elfelejtettem.Zuhanyozni szeretek, de tegnap fürödtem egyet!Mennyei volt.37 hetes vagyok.
2011. márc. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Még a szülés előtti napon is fürödtem a kádban. Szülés után alíg vártam, hogy leteljen a gyrekágyas időszak és újra fürödhessek.

Zuhanyozni csak nyáron szeretek, amikor meleg van és jólesik a kicsit hideg víz.

2011. márc. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 93%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:22


pff...de durva... Hát, ehhez azért kellett arc. Nem is gondoltam volna, hogy vannak ilyen védőnők. Lehet az enyém is a hátam mögött kidumál... hm.. :S

2011. márc. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!