Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiáterhez csak úgy...

Pszichiáterhez csak úgy besétálhatok beutaló nélkül? És neki is van titoktartási kötelezettsége?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Időpontot kérj, nem feltétlenül kell beutaló.

Sőt, addig jó, ameddig nem utalnak be...

2011. jún. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A pszichiáter orvos, ideggyógyász.Nem kevered a pszichológussal?
2011. jún. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pszichiáterhez nem szoktak besétálni,ő orvos...a pszichológushoz szoktak, van ingyenes rendelése,oda besétálsz,kérsz időpontot és elmondod neki h mibaj,aztán majd ő dönt,h továbbküld-e pszichiáterhez gyógyszeres kezelésre
2011. jún. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és igen,van titoktartási kötelezettsége-előző
2011. jún. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk a xi.ker-ben háziorvosi beutaló kell az első alkalomra. És titoktartási kötelezettsége van minden orvosnak. A pszichiáter orvos.
2011. jún. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Magadtól is mehetsz, az a legjobb...az már egy bátor lépés előre. Titoktartás kötelezi, pláne ha nagykorú vagy már, de amúgy is. Én most kerültem pszichiáterhez, azzal kezdte, hogy nyugodtan legyek őszinte, mert még akkor sem szólhat senkinek, még a szüleimnek sem, ha magamra veszélyes vagyok. Csak bátran és őszintén!
2011. jún. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!