Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi fordul elő gyakrabban? A...

Mi fordul elő gyakrabban? A vetélés vagy ha elhal a magzat? Pár nap és a 7. hetet töltöm, már van szívhang, de azért parázok hogy ne legyen baj. Próbálok pozitív lenni, de azért érdekel.

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
biztos van a neten statisztika keress rá.
2009. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!Pontos számokat nem tudok én sem, de neked most nem is igazán erre van szükséged...

Én kb. ennyi idősen tudtam meg, hogy km vagyok. Elkezdtem itt olvasgatni, folyton kérdeztem, de egy idő után megtanul szelektálni az ember. Sok itt a rossz tapasztalat, de azt elfelejtjük, hogy a legtöbb tehesség rendben zajlik! 10 hetesen voltam másodjára UH-on és addig végigparáztam a 3 hetet... Még 2 tesztet is csináltam, nem mintha számított volna! :)

Szóval nyugi, ne is gondolj ezekre a dolgokra! Meglátod jobb lesz!

Én pl. vettem Pocakosnapló-t és töltögetem... tök jó. Ajánlom mindenkinek!

(amúgy sztem a vetélés gyakoribb)Gratulálok és kellemes babavárást!

13 hetes km

2009. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem is van pocakosnaplóm, és már töltögetem. Igyekszem mindíg jóra gondolni és hogy minden rendben lesz, csak volt már vetélésem és ezért félek egy kicsit.
2009. febr. 19. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb egyidősek lehetünk, én hétfőn leszek 7 hetes, nekem is volt már egy vetélésem, és én is állandóan parázok. Igaz engem egész nap gyötör a hányinger, egyre nehezebben viselem, de kicsit megnyugtat hogy ha ez van, akkor talán minden ok odabenn:)
2009. febr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem csak ritkán van hányingerem, de a cicijeim érzékenyek, és nagyon puffadt vagyok. Hol ezt ennék, hol azt, aztán semmi sem kell és a gondolatától is kiráz a hideg. A kávé amit eddig szerettem, pfff....hát nem bírnám meginni. Bízom benne hogy minden okés odabent, én vasárnap leszek 7 hetes. :)
2009. febr. 19. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem mindkettőben volt részem... Vetélések 6 hetesen...

Elhalt terhesség 9 hetesen és 12 hetes uhon derült ki...

A már meglévő két gyerekem az Utrogestan miatt maradt meg. Nekem doki tippelt,hogy hormon gondom lehet... Igaza lett...

Nem könnyű a várakozás...

2013. dec. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!