Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az első lépés ha a tesztem...

Mi az első lépés ha a tesztem pozitív?

Figyelt kérdés
ma megtudtam,hogy tehes vagyok mikor mennyek nődokihoz?ő hova küld?mikor csinálnak először ultrahangot?stb....
2008. febr. 4. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős terhes lehetsz?Ha vagy már 5-6 hetes elmész nődokihoz, megvizsgál,lehet csinál hüvelyi uh-ot( nem minden doki csinál, ha korai), és ha megállapítja a terhességet, elküld védőnőhöz, akihez ad papírt, ami alapján a védőnő kiállítja a kiskönyvet.12 hetesen van vérvétel.A védőnőhöz ha mész mindig vigyél vizeletet.A védőnő majd mibdig mondja mikor milyen vizsgálat következik.Az a lényeg, hogy minden egyes dokihoz menetel előtt el kell menni a védőnőhöz, vérnyomást mér, súlyt, megnézi a vizeletedet.Hu remélem segítettem, ah konkrét kérdésed is van kérdezz bátran, és gratula a picihez!:-)
2008. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nődokihoz de az 5-6.hét előtt ne mert akkor még úgyse lát semmit.A védőnőhöz nálunk nem kell vizeletet vinni hanem ott adnak poharat és akkor megnézi lát e benne valamit.Engem csak a 10.héten küldtek a védőnőhöz.Majd a nődokid úgyis mindent elmond amit tudnod kell.
2008. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha a teszted egyértelműen pozitiv és betervezett a baba és pontossan tudod mikor kelett volna megjönnie akkor te kb: tudod hány hetes terhes vagy !!!akkor a megállapitáshoz már nem kell doki ! ráérsz felkeresni a 8.hétben is ,mert elöbb ugysem láttnak semmit és nem kell csinálni semmit a vizsgálatok hegye a 12.héten indul be !!!megsporolsz egy csomo várakozási időt az orvosi rendelőkben :))) és egy ultrahanggal kevesbb lesz !!!addig gondolkodj és érdeklödj egy nögygyogyász után és kérj hozzá idöponot addig is pihenjj és kerüld a betegsségek össze szedését!!! és gratulálok !!

én amugy 4 hetes terhes vagyok és 2 teljes napot ülltem az orvosi rendelőkben a sok hapcizó emberek között ,hogy megállapitsa az orvos amit a teszt alapján ö sem tudott mást mondani és elküldött másnap ultrahangra amin a petezsákon kivül mást nem láttak szoval 4 hét mulva megyek vissza ultrahangra!!:)ennyi !!

2008. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!