Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak írtak már ilyet aztán...

Másnak írtak már ilyet aztán tévedtek és megmaradt a másik 2 is?

Figyelt kérdés
Intrauterin 6mm-s szabályos petezsák-szikhólyaggal.Mellette 2 szabálytalan gest.gyűrű, 6 és 9mm.1hét múlva kontroll.
2011. márc. 9. 21:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
zabálytalan gest.gyűrű mit jelent?Ha nincs ezekhez írva a szikhólyag akkor nem is életképesek?
2011. márc. 9. 22:02
 2/14 anonim ***** válasza:
A szabálytalan az nem jó. Valószínű nem. :(
2011. márc. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

mesterséges megtermékenyítés volt?


hát a szabálytalan gest.gyűrű az azt jelenti hogy valami oknál fogva azok nem fejlődtek....

2011. márc. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
természetes úton.Csodálkoztunk is, mert se én se párom családjában nincs iker.remélem az az egy szabáloys megmarad.Masj 19én eldől.:-( :-)
2011. márc. 10. 09:09
 5/14 A kérdező kommentje:
Bár a doki mikor anyum kérdezte lehetséges e hogy a másik 2 is...akkor azt mondta bármi lehetséges amelyik terhesség meg akar maradni úgyis megmarad :-)
2011. márc. 10. 09:59
 6/14 anonim ***** válasza:
Kérlek gyere 19-én és írd meg mi volt! :)
2011. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Már talán ma többet tudok, mert akit szeretnék orvosomnak tud ma fogadni :-), de attól lehet elmegyek aki az előző uh-t csinálta, ha a mai uh-t nem csinál, mert akkor honnan tudná, hogy minden OK nőnek e vagy sem mindmeg van e még stb.

Ma is írok még du-n vagy holnap ilyen-tájt, meg 19én is.Köszi , hogy izgulsz értünk. :-)

Szia

2011. márc. 17. 09:41
 8/14 anonim ***** válasza:
Még nem írtál. :( Úgy remélem, hogy minden rendben van!!!!!
2011. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Tegnap voltam a másik dokinál.Sajna 2 már felszívódott :-( ,de legalább egy szépen fejlődik :-) 6hét 5naposak vagyunk és 6mm-ből már 16mm lett :-)2hét múlva kell újra mennem addigra kell legyen szívhang is.Így még van miért izgulni-ha lát pulzálást akkor nyugszok meg joban.csalódott vagyok, de ennek az egy manónak is örülünk.így könnyebb, hogy még ilyen kiskorban ment el a másik 2 amig "nő annyira hozzám".köszi, hogy aggódsz.Majd írok még szívhang miatt hónap vége felé.

Szia-puszi

2011. márc. 18. 14:39
 10/14 anonim ***** válasza:

Gratulálok, ha ilyen szépen fejlődik, növöget, gond nem lehet! :) A másik kettő miatt ne bánkódj.

Tuti lesz szívhang, tudom idegörlő lesz ez a két hét, nálam is így volt, de tényleg ne izgulj! :)

Puszi

2011. márc. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!