Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fodrász vagyok és 4 hetes...

Fodrász vagyok és 4 hetes terhes festhetek hajat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt NEKED kellene tudnod,hiszen te tanultad!
2011. márc. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy nem ajánlott a hajfestés, legalábbis napi rendszerességgel, mert a hajfesték gőze amit belélegzel az esetleg káros lehet a babára, de ha meg tudod oldani a hely szellőztetését akkor néha festhetsz.Én úgy tudom, hogy a fodrászok festést nem szoktak vállalni ilyen esetben.Jó egészséget kívánok.
2011. márc. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Orvos vagyok. Hát ne fess. Mert a kismamáknak, akik nem fodrászok teljesen engedélyezett, a havi-másfél havi festés, de az Neked napi szinten többet is jelenthet, ami valóban ártalmas. Próbáld meg kerülni.., bár a dauervíz szaga sem tesz túl jót hosszú távon...

Sok sikert!

2011. márc. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az orvos válaszolótól kérdezném h ha maszkot veszek fel akkor sem lehet??
2011. márc. 10. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:
A maszkot nem azért találták ki, hogy az irritáló gázok ne menjenek át rajta, hanem, hogy a baktériumokat valamennyire megszűrje. Tehát, ha beteg vagy, más nem kapja el, vagy fordítva. A szag-még ha kevésbé érzed is, ártalmas... De szerintem is beszéld meg a saját dokiddal, ő ismer Téged, a helyzetedet... Remélem, tudsz majd ettől még dolgozni, ha akarsz, de nagyon vigyázz MAgatokra!orvos
2011. márc. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ nagyon hasznos volt!!!:)
2011. márc. 11. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!