Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez természetes hogy már...

Ez természetes hogy már tersesség elején hogy égett a gyomra nagyon sokszor meg hányingere volt? Meg egyszer volt hogy nagyon rosszul lettem a dauer viz szagátol mivel fodrász vagyok és elkezdtem szédülni majdnem elájultam.6hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
6hetes terhesen másnak is volt hányinger gyomorégés?
2011. márc. 23. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen volt. 3 és fél hónapig 0-24-ig.De néha még midig előjön 20 hetes vagyok. Én a helyedben a fodrászkodást s.o.s. abbahagynám. Vagy csak vágást szárítást vállalnák. Húgom is fodrász, és ő sem bír teljes gőzzel melózni. Az orvosa szerint a létező legrosszabb szakma a terhesség első trimeszterében. Most fog mindene kifejlődni, ezt tartsd szem előtt. A sok ammónia szag, meg vegyszer szag beszívódik, belélegzed ezért nem ajánlatos. De a sok állást se biztos, hogy fogod bírni.
2011. márc. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, nekem is mindjárt az elején kezdődtek, kb hat hetesen, és egyre rosszabb lett. Én is azoktól a szagoktól voltam rosszul amik éppen körülvettek a rosszulléteim kezdetén, és addig még jónak is találtam őket. pl. az aktuális szappan, öblítő, mosószer, wc illatosító. Még azóta is rossz szagúnak érzem ezeket, pedig már 8 hónapja szültem...
2011. márc. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!