Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukorvizsgálat...

Terhességi cukorvizsgálat előtt szabad csapvizet inni? Enni nem szabad, azt tudom, de ivás nélkül nem tudom, meddig bírnám ki. (reggelente mindig nagyon szomjas vagyok. )

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Vizet nyugodtan ihatsz, abban nincs CH, sőt pl teát is, persze üresen.
2011. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ittam. A csapvíz nem hinném, hogy befolyásolja az eredményt.
2011. márc. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

első

bármilyen vérvétel és vizeletleadás előtt is lehet vizet inni

2011. márc. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vizet ihatsz előtte.

A folyamat:

Odamész: Ott kell pisilni pohárba, tehát úgy menj, hogy tudj alkotni :-D, leveszik az éhgyomri vért, megitatják veled a löttyöt (borzalmas íze van)

Innentől számítva az utolsó vérvételig semmi ivás, semmi pisilés!

60 perc múlva újra vérvétel (ezt valahol kihagyják)

120 perc múlva újabb vért vesznek, ekkor újból kell pisilni.

És csak a 120 perc után, ha túl vagy mindenen lehet újból inni, enni.

2011. márc. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megnyugodtam. Annyira gáz, mert amikor nőgyógyásznál vagyok, alig jut eszembe bármit is megkérdezni tőle. Aztán mindig minden utólag jut eszembe. A vizsgálat elején izgulok, hogy minden rendben legyen, a végén meg örülök, hogy minden rendben volt.
2011. márc. 10. 12:47
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm. Akkor mindenképpen viszek olvasnivalót, ha 2 óráig tutira ott kell lennem.

(És igyekszem minél korábban menni.)

2011. márc. 10. 12:50
 7/8 anonim ***** válasza:

12:46os vagyok

szerintem érdeklődj a laborban előtte, mert nálunk csak 7kor fogadják a terheléseseket. Az van kiírva, hogy fél8tól labor, mert előtte fél órával elintézik a terheléses bandát.

Nekem is vissza kellett mennem másnap, mert csak azt néztem, hogy fél8tól, erre leszidtak, hogy most már csak másnap csinálják meg, mert elkéstem :-(

2011. márc. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ihatsz, sőt ásványvizet is.
2011. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!