Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miután elment a nyákdugótok,...

Miután elment a nyákdugótok, mennyi időre rá szültetek, és mivel indult? Fájás, vagy elfolyt a magzatvíz?

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Element a nyákdugóm és 4 napra megszületett a kislányom.Először elfolyt a magzatvízem utána pedig fájások és 6 órás vajúdás után megszületett a kislányom.

Boldog Baba várást és Könnyű Szülést!

27+4 hetes kismami(1 éves kislány anyukája)

2009. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
SZIA.NEKEM FÁJÁSOK JÖTTEK ELŐSZÖR,MAJD MÁSNAP DUTÁN 5KOR ELMENT A NYÁKDUGÓM ÉS 8ÓRA 5PERCKOR MÁR A KEZEMBEN VOLT A KISFIAM.
2009. febr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2 napra rá született meg a kisfiam és fájással kezdődött de mivel nekem magától nem repedt meg a burok ezért megrepesztették.
2009. febr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem amnioszkópia után éjszaka elment a nyákdugó, másnap délután kezdődtek a fájások, a magazatvíz nem folyt el, a kórházban burkot repesztettek és éjszaka megszületett a kislányom 40 hét + 2 napra.


5 hós kislány anyukája

2009. febr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én még 2 hétig hordtam a lányomat, miután a nyákdugó a távozás mezejére lépett.

Aztán szombaton egész nap(!) 5 perces fájásokat mértünk, amik nem sűrűsödtek, de nem is múltak. Hajnalban bementünk a kh-ba, hogy megvizsgáljanak. Majdnem hazaküldtek, de mivel mondtuk hogy messze lakunk egy kis tanyán, inkább bent tartottak.

Reggel nyolckor elment a magzatvíz, ekkor 1 ujjnyi voltam, kilenckor 2 ujjnyi, 10.40-kor megszületett a kislányom.

Még jó, hogy ott maradtam, különben félúton az autóban szültem volna...

2009. febr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Voltak rendszertelen fájásaim, ezért nem is nagyon figyeltem rá. Egyszercsak elkezdődtek 5percenként "rendszeresen"(3x), ekkor elfolyt du. 4 orakor a magzatviz, ezután 3perces fályások. Beértünk a korházba fél6kor, és fél 10kor megszületett a drágám.

boldog babavárást, hasonlo könnyü szülést kivánok!

2009. febr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!