Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok, néha úgy...

7 hetes vagyok, néha úgy érzem mintha be lennék csípve, szédelgek és rosszabbul látok. Ez normális?

Figyelt kérdés
Egész nap hányingerem van, de mellé még ez is, egész nap itthon vagyok, fekszem, csak lézengek. Meddig fog ez tartani még? Volt akinek 12. hétnél hamarabb elmúltak a rosszullétek?
2009. febr. 20. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem alacsony a vérnyomásod? terhesség elején is megeshet a hormonváltozások hatására. Igyál sokat,az kicsit emeli a vérnyomást, próbálj minél többet friss levegőn lenni, sétálni. Lehet, hogy segít.
2009. febr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Sokat legyél levegőn,sétálj sokat.Ez jót tett nekem remélem neked is jó lesz.

Boldog Baba várást!

27+4 hetes kismami(1 éves kilány anyukája)

2009. febr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, normális, ne aggódj. Nekem van egy szembetegségem és emiatt sokat járok dokihoz. Rákérdeztem és azt mondták, hogy terhesség alatt akár hetente is változhat a látás. Ez is a hormonok miatt van. Szédülni én is szoktam, és nekem is van, hogy egész nap hányingerem van, de van olyan nap is, amikor csak reggel. Ez változó. Jelenleg én 7+3 napos vagyok. Te pontosan mennyi? És ha nem gond megkérdezhetem mekkora a babód? Én tegnap voltam uh-n és 6 mm volt. Picikének találom. Amúgy én is otthon vagyok, de már most nem nagyon tudok magammal mit kezdeni.
2009. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!

en is voltam mar igy. foleg reggel es delelott. reggel rogton forgott a vilag korulottem amint kikeltem az agybol.a vernyomasom volt elegge alacsony 80/44 szoval rakenyszeruletem hogy akaratom ellenre kavezzak reggel,mert a Coca Cola sem segitett, hiaba tartalmaz koffeint. nagy nehezen legyurtem a kavet, es azota helyre allt a vernyomasom. jot tesz ha setalgatsz a friss levegon.

Udv.14 hetes

2009. febr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, én is szédelegtem az elején, nekem alacsony a vérnyomásom is, viszont a pulzusom meg magas. (100/60 és 100 a pulzus is). Nagyon hamar kifáradtam.

Táncórákon nem mert megforgatni a férjem, mert kellett vagy 5 mp. amíg megtaláltam magam :)). Pihenj, fontos még a korai terhességnél is. Kitartás!!! Később a poci miatti " jaj azt hittem elférek - re is készülj:)).

2009. febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
7 hetes leszek, kedden voltan uh-n 6 hét 1 naposan, akkor volt 6 mm-es:)
2009. febr. 20. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!