Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két-három napja nagyon lelassu...

Két-három napja nagyon lelassult a pici.35. hétben járok. Normális ez?

Figyelt kérdés
Korábban egyfolytában izgett-mozgott, nagyon aktív volt, szinte fájdalmas volt, ahogy rúgdosott már hónapok óta. Most meg szinte semmi. Aggódok.
2011. márc. 11. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
33. hetet kezdem és alig érzem mocorogni a babámat. Viszont tudom ,hogy a frontokra mindig így reagál és abból most van sok. Viszont rendszeresen érzem a csuklását és ha nem is rugdos, de kinyomogatja magát itt, ott. Szerintem nincs ezzel baj, /pedig én is izgulok rajta/ viszont hátha nyugis baba lesz majd idekint.
2011. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális! Mivel már akkora a hasadban, hogy nem tud mozogni. Össze van göngyölődve, térdeit az álláig húzza, kezeit ölbe teszi. Nem is tudna mozogni, mert nincs már több hely a hasadban. Ezért van ez. De az is természetes, hogy a kismamák ilyenkor megijednek.
2011. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is a 35. héten hagyta abba a nagy mocorgásokat, szerintem az van, amit az előttem szóló írt, felvette a keresztbe kéz-lábak fel pózt, és most már csak néha vannak nagyobb rúgások. Ha nagyon aggódsz, és messze van a vizsgálat, hívd fel a dokidat, de szerintem normális.

39 hetes kismama

2011. márc. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!