Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36-37. hétben egész nap...

36-37. hétben egész nap fáradt vagyok, sokat aludnék, teljesen használhatatlannak érzem magam. Más is így volt ezzel?

Figyelt kérdés
Van mellette egy 20 hónapos fiam, akit persze el kell látni, játszani kell vele, be kell vásárolni, a lakást is rendben kell tartani. Kb. 8-kor kelünk, ő 2 körül lefekszik aludni, és én is elálmosodom. 4 körül kel, de én olyan vagyok már estig, mint aki nem aludt egy hete. Sokszor már csak fekszem mellette, odahozza a játékokat, könyvet nézegetünk, stb. 9 körül elalszik ő, én még 10ig elvagyok és alszom. Vajon nem kóros ez? Bár biztos rátesz az is, hogy 5-kor már sötét van. Mit tehetnék, hogy az utolsó pár hétben picit energikusabb legyek?
2011. nov. 22. 15:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Épp így voltam 37 hetesen, aztán visszajött az energiám (nem tettem érte semmit, csak jött), és a 38. héttől pörögtem, tettem-vettem, mászkáltam, vásároltam, olyan voltam mint aki megőrült. :)

Úgyhogy nem kóros, előfordul, hogy lemerül az aksi, de még az is lehet, hogy visszatért az erőd szülésig!

2011. nov. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!