Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakran keményedős kismamák,...

Gyakran keményedős kismamák, tényleg nem lesz/lett baj belőle?

Figyelt kérdés
29 hetes vagyok, és elég sokat keményedek. Az orvos teljesen zárt méhszájat látott, még több magnéziumot javasolt (napi 3X2 Magn. Citrici), azt mondta, nem kell feküdni, csak ne ciplejek satöbbi. Mert ez olyan keményedés, ami nem okozza a méhszáj kinyílását. De még így is megvan napi 10. Csak egy hónap múlva akar újra látni. Ti mit tapasztaltok?
2011. márc. 11. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességem alatt már a 24-ik héttől voltak erős keményedéseim, az elsőnél még én is aggódtam, óvtam magam, de nem nyíltam ki, éppen a kiírt napon szültem, a második terhességet már végig dolgoztam, lótottam-futottam egész nap+ emelgettem sokat a nagyobbikat is( kb. 15 kg), még a szülésem napján is bicikliztem a nagyobbal, 39.-ik hétre szültem, a belső méhszájam végig zárva maradt,pedig néha nagyon erős keményedéseim voltak, alig kaptam levegőt is.Szerintem nyugodj meg és csinálj mindent úgy mint eddig.Jó egészséget kívánok!
2011. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 16. héttől rendszeresen keményedett a hasam, 3*2 magneB6-ot,és 3*1 nospa-t kellett szednem. Semmi problémám nem volt, nem nyíltam, nem is szültem korábban, 1 nappal a kiírás előtt született meg a kislányom.
2011. márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha szeded a mg-ot, nem lesz baj, de szedd rendesen.
2011. márc. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is a 29. hétben járok, és már 2X voltam 1-1 hetet kórházban a haskeményedés miatt. Másfél hónapja táppénzen vagyok, és nekem egész nap feküdni kell. :( Napi 2 Mg-ot, 3X1 No spat és 2X1 Spiropentet kell szednem. Amint felállok bekeményedik a hasam, és csak akkor múlik el, ha lepihenek. A méhszájam nekem is zárt szerencsére. Azt mondta a doki, h 2 hetente menjek hozzá. Egyébként nekem azt mondta, h nem csak a a méhszáj kinyílása miatt veszélyes a keményedés, hanem azért is, mert levállhat a méhlepény vagy megrepedhet a burok.
2011. márc. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!