Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fiú nevet tudtok ami...

Milyen fiú nevet tudtok ami nem túl gyakori és szép is? A lányom neve Lilian, csak nem tudjuk mi legyen a kistesó neve

Figyelt kérdés
Köszike a válaszokat!
2009. febr. 20. 12:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
A Lilian nagyon szep.....nekem fiuban tetszik a Vendel, Milan, Benjamin. Mekkora az Urfika a pocakodban?
2009. febr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Nekem van két kisfiam,ők Dominik és Patrik.

A harmadik kisfiam még pocaklakó, és ő Kilián lesz.


37+2 heteske

2009. febr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


Nekem is fiam lesz és én is ebben a cipőben eveztem mint te. Aztán felcsaptam az utónévkönyvet és ami nagyon megtetszett, ráadásul nem is gyakori, az a Damján (görög- latin eredetű) és én Daminak becézem. Szerintem nagyon édes!!!!!!

2009. febr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

27+4 hetes az Urfika a pocimban:)Te hány hetes vagy első válaszoló?

Köszike a választ!

2009. febr. 20. 12:22
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik fiam Áron,a másik Milán
2009. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%

sziasztok!

én is bajban vagyok. nekem is kisfiam lesz, de nincs egy név se ami igazán tetszene. talán a Krisztián, Patrik, Márk, de hogy lehet ezeket becézni? a Kilián nagyon szép név, de nagyon különleges.

üdv 21 hetes pocis

2009. febr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez az oldal talán segíthet.Legalul van babanévválasztó.

[link]

Minden jót!

2009. febr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%
Andor,Asztrik,Arnord,Vajk,Koppány,Csanád.
2009. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Remélem könnyebb lesz a választás!
2009. febr. 20. 12:32
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt a lap alján van a babanév kereső, és még becenév szerint is lehet keresni. Lehet én valami L betűs nevet választanék a kisfiúnak, nálunk is L betűs a kislányom, Loretta.

Tetszik a Lóci, de nem tudom, hogy ez most a Lőrinc, vagy a Lóránt vagy Lóránd becézése? A kereső szerint a Lőrincé. Nem rossz a Levente sem, vagy a Lázár.

Vezetéknevünk M betűs, az sem rossz, ha azzal egyezik a keresztnév. Nekem még a Mór, Móric is tetszik, de anyukám kiakadt, hogy ezt nem vállalja be, és hazudni fog, ha megkérdezik hogy hívják a gyereket:)) Pedig pont a Móricka miatt tetszik, olyan vicces:)

2009. febr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!