Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan csináljam? Sztk-s...

Hogyan csináljam? Sztk-s rendelésre járok, de a dokim szerintem le se sz@r!

Figyelt kérdés
Most 24 hetes vagyok, a baba mozog rendesen, nem görcsölök, de néha kevés barnázásom van! Most magánrendelős dokihoz akarok menni, remélem ő elmondja mitől lehet! Szerinted jó ötlet? És ha elmegyek, akkor mutatkozzak be, és mondjam el kihez jártam?
2011. márc. 13. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


SZTK-s rendelésnél általában futószalagon vizsgálják a kismamákat /tapasztalat, második babámmal vagyok 18 hetes.

Magánrendelésen kezdtem, oda össz-vissz 3x kellett mennem, a többit elintézte a doki az SZTK-ban. De mivel tudta, hogy Nála akarok szülni, ezért lelkesen foglakozott velem /nem tudom, lehet normális lett volna alapból is.


Ha elmész magánrendelésre /amit legalább egyszer ajánlok Neked/, nem fogja megkérdezni, kihez jártál. A magán dolgod. Ha fel szeretnéd majd Őt fogadni, akkor ott beszéljétek meg, kérdezz rá, mennyit kér, miután levezette a szülést. Nyugodtabb a légkör, ott csak Veled és a babáddal foglalkozik /sőt, mi még UH képet is kaptunk, SZTK-ban sosem!


Egész egyszerűen kérsz időpontot, elmész, elviszed az eddigi papírjaidat és elmondod a panaszodat. A többit tudja majd a doki :)


Sok sikert, boldog babavárást!

2011. márc. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
SZTK-s rendeléstől ne is várj többet,oda csak sos esetbe szabad menni!Nekem csak rossz tapasztalatom van!Menj el magán rendelésre igaz pénzbe kerül,de tapasztalni fogod,hogy jó érzés ha foglalkoznak veled,meghallgatnak és segítenek ha úgy adódik és nem utolsó sorban biztonságban érzed magad!És ha kérdezel tuti válaszolnak nem csak félvállról oda böknek valamit!Persze bemutatkozol(De ott természetes mert a doki kezet nyújt és már is adott minden)és mond el,hogy SZTK-ba jártál rossz tapasztalatokat szereztél stb...
2011. márc. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


én nem mondanám meg a dokinak, hogy az SZTK-ba a rossz tapasztalat miatt nem mennék.

1. egyértelmű, hogy odajártál, a papírjaidon szerepel

2. lehet Ő is rendel ott

3. a fontos dolgokat beszéljétek meg, vizsgáljon ki, ne "panasz áradatot" zúdíts rá :)

2011. márc. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Csak azért írtam,mer tőlem megkérdezte a doki,hogy miért váltok orvost ill.miért kerestem őt meg!

Nem panaszkodni kell ez természetes,de burkoltan is lehet ezeket a dolgokat elmondani.

2011. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok :)


Szerintem addig ne említse inkább, amíg a doki konkrétan rá nem kérdez.

De nem hiszem, hogy faggatja, miért megy magánrendelésre-mivel Neki ebből van pénze.


Én /magamból indulok ki/ csak a jelenlegi panaszaimat mondanám és kérdeznék, ha valami nem világos. Ha rákérdez a váltásra, oké, hogy megmondja, de szerintem ezt addig ne említse /mert felesleges.

2011. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze igazad van!

Meg aztán amikor ott van úgyis adja magát a helyzet!

2011. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!