Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy csináljam? Melyikkel várjak?

Hogy csináljam? Melyikkel várjak?

Figyelt kérdés

Szóval elvileg szept 2-án lenne a következő esedékes vizsgálatom a dokimnál! Viszont mostanában szerettünk volna 4 d-re menni!

Most nem az,hogy beleszakadok, de nem annyira szeretnék 18 ezer forintot kifizetni a kettőre kb. egy hetes különbséggel. A dokimhoz viszont mennem kellene, mert kellene beutaló a 24. heti terheléses vércukorra. A 4 d-vel meg azt mondják nem nagyon van értelme várni,mert nem fog már jól látszani, ha a a következő hónapban megyek!

Ja, meg a dokival meg akartam nézetni a méhszájam is, mert rá egy napra fürödni mennénk.

A férjem azt mondja,hogy max. nem csináltatok a dokimmal uh-ot. De szerintem,ha megvizsgál, akkor ugyanúgy elkéri a rendelés árát!

Mit csináljak?


2011. aug. 24. 10:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt,hogy 22+5 hetes vagyok most és egyébként is kellene a dokimtól papír, mert a munkám miatt októbertől táppénzre kell menjek. Tehát oda tényleg jó lenne elmenni!
2011. aug. 24. 10:20
 2/5 anonim ***** válasza:
A 4DUh- t a 28. héttől ajánlják, mert az egész teste ugyan nem látszik, viszont az arca már nagyon szépen, és édes dolgokat csinálnak.
2011. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nekünk meg pont azt mondták,hogy 21-25. hét között van "értelme" elmenni!

2011. aug. 24. 10:39
 4/5 anonim ***** válasza:

A 4D uh-t a 24. héttől javasolják akkor már nagyon nagyon formás a baba, és kb a 28. hétig még jól látszik is, utána egyre kevésbé kivehető.

Úgyhogy a 4D-vel még bőven ráérsz,szerintem a dokidhoz menj inkább.

2011. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

10. 31 vagyok, ahova én járok, ott a 23. és a 32. hét között javasolják a babamozit, a dokim mondta a 28. hetet. Egyébként a helyedben én inkább ezt halasztanám, nem maradsz le semmiről. :)

Egy másfél éves anyukája, és 35 hetes kismama.

2011. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!