Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahangos adatok alapján...

Ultrahangos adatok alapján hogy lehet a magzat súlyát kiszámolni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
sehogy, egy táblázatból a csontok méretéből átlagos értékekt olvas le a doki vagy a számítógép, de mindez csak becslés, kb. annyira pontos, mint ha terhes könyvekben olvasod, hogy milyen "kövér" a magzat abban a periódusban, ahol te állsz. sokszor tévednek, mert ezek csak arányszámok! nekem 10 nappal a szülés előtt 3000 g-ra saccolták 4D-s UH-van a 4300 g-os gyerekem....végig azt mondták átlagos méret, átlagos súly, és mindig jól lehett látni és nemcsak duci volt, mert 60 cm-es volt :-) szóval én már nem hiszek benne, de van akinek bejön.
2009. febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
36.héten az adatok BPD 89.5 TUQ 92 Kérdeztem a dokit hogy mekkora lehet a baba de nem árulta el!Jók ezek az adatok?
2009. febr. 20. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:

A mért méretekből számolják ki,és nem biztos,hogy pontos.

nekem 36 hetesen 2800gr körül saccolták,4440gr-al született a lányom.Unokahúgomnak 3200gr körülire mondták,5380gr lett,és csak 54 cm.Azt hitték a sok víz miatt olyan hatalmas a pocakja,aztán burokrepesztés után is maradt a nagy hegy.Meg is kellett császározni,mert nem fért volna ki.

2009. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csupán ezt az oldalt tudom ajánlani:

[link]


Viszont ez is csak becslés!

2009. febr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi néztem az oldalt de nekem nincs olyan adatom hogy AC,cak Bpd és TUQ van!
2009. febr. 20. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!