Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Derék vagy vesetáji fájdalom?...

Derék vagy vesetáji fájdalom? Ti hol éreztétek?

Figyelt kérdés
5 hetecske vagyok, néhány napja érzem a jobb petefészkem és a jobb vesém szurkálni egy picit az oldalamon át. A balt sokkal ritkábban és kevésbé. Nem voltam hátfájos, tartásproblémás, nincs mihez hasonlítanom, milyen a derékfájás :( terhesen? Magnéziumot tegnap vettem és 3x1-et szedek az Elevit mellett. Orvoshoz csak aug. 24-re van időpont.
2009. aug. 11. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
A hasszurka normális, ha csak egy picit fáj, akkor az a méhnövekedés és az alhasi vérbőség miatt van. A terhesség alatti derékfájás az utolsó hetekben van, a nagy has megterheli a gerincet és a derekat.
2009. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha később bedurvul ez az egyoldali ˝derékfájás˝,akkor az a vese lesz.A méh mindenkinek kicsit jobb oldalas,nekem nyomta a jobb vesémet.Háromszor kellett kórházba mennem vesegörccsel,mindig nyomta a baba.A dokik azt mondták,hogy csak bal oldalon aludjak.Ha pedig fáj sétáljak,mozogjak,mert ha csak a baba nyomja,akkor annak el kell múlni.5 hetesen viszont valószínű,még nemigen nyomhatja.Szerintem elég megemlítened,ha legközelebb mész dokihoz.


39 h

2009. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!