Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányom 34 hetes kismama,...

Lányom 34 hetes kismama, hüvelyi folyása van már jó ideje, a nőgyógyász csupán annyit mondott: ráérünk a szülés előtti héten foglalkozni vele és akkor ad majd hüvely kúpot a fertőzésre?

Figyelt kérdés
Kérdésem: Éppen jöhet előbb is a baba, ilyenkor a szülés úgy zajlik le, hogy nincs kezelve a probléma. Nem gondolom, hogy ez így helyes. Mit tanácsol?
2011. márc. 15. 18:20
 1/4 hippolita ***** válasza:
van doki aki hamarabb is simán felírja a gyógyszert, vagy kúpot, ha hamarabb indul a szülés, akkor kap egy antibiotikum injekciót
2011. márc. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elmennék egy másik orvoshoz. Barátnőmnél egy ilyen hüvelyi fertőzés miatt indult meg a szülés a 33. héten. Szerencsére ő is, és a baba is jól vannak. Ezt a problémát kezelni kell!
2011. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
HÁt én tuti keresnék másik orvost!Nekem a 32 héten volt nagyon durva hüvelyfolyásom, fertőzést kaptam az orvos rögtön antibiotikumot irt mert az ilyen fertőzések koraszülést okozhatnak és fertőzést kaphat a baba is!
2011. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 33.héten kezdett nagy mennyiségű lenni.Mentem az orvosomhoz, szóltam neki, vett mintát.Az eredmény kb.2 hét múlva jött meg, és Candida gomba a végeredmény!Canesten kombit kellett vennem.A tabletta ugyan elfogyott, de azért kívülről még mindig kenem magam fürdés után.

36h km

2011. márc. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!