Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr hagymásy lászló. Van...

Dr hagymásy lászló. Van Székesfehérváron magánrendelése?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 21:56
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
nagyon fontos lenne, de nem találok róla semmit .a védőnő szerint van magánrendelése, de nemtudja hol.
2011. márc. 15. 21:57
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia! Igen van, pont ma voltam nála az ambulanicán 12 hetes vizsgálaton.

Itt ezen a linken megtalálod a telefonszámot és a címet:

[link]


Ha bármit tudni akarsz még írj, szívesen válaszolok.

2011. márc. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm.

vállal szülést?és 16.hét körül mennék hozzá még elválalna?és ugye jól tudom, hogy a fő-fő orvos a szülészeten?

vannak kérdéseim,köszi mégegyszer.

2011. márc. 16. 11:59
 4/15 anonim ***** válasza:

Igen vállal. Én 13 hetes kismama vagyok. Én 2 hete kerestem fel először. Már azt akartuk, hogy a 12 hetes vizsgálatokat Ő végezze. Egy alkalommal tőlem 8.000,- Ft-ot kért és azt mondta, hogy havonta 1 alkalommal kell mennem a magánrendelőjébe a kötelező vizsgálatokat a kórházban végzi, illetve a Nővédelmi Központot is rendszeresen látogatnom kell.

Azon mondjuk ne lepődj meg, hogy a rendelőjében nincsen ultrahang, ezért külön minding a kórházba fog behívni. Nekem ez furcsa volt, mert szerintem ez ma már alap. Egy biztos, hogy ma amikor mentem mindenhol, mindenki előrevett. Szülésznő ismerősöm úgy fogalmazta meg, hogy a főorvos úr kismamáinak minden el van intézve, sehol nem kell várni és állítólag a szülésnél is kiváltságosak a kismamák. Jobban odafigyelnek rájuk az orvosok és az ápolók. Mondjuk Én nem ezért kerestem fel, hanem sajnos a volt orvosm 04.01-től nyugdíjba megy, így szakmailag egy felkészült főorvost szerettem volna.

2011. márc. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm ,nagyon szimpatikus dolgokat írták, akkor fel is fogom őt hívni.de még egy kérdés?akkor mit csinál havonta 8000ért a magánrendelésén, ha nincs u.h.?
2011. márc. 16. 12:27
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés:) Kb. 10 percen keresztül beszélgettünk, kaptam ajándékba egy könyvet, amit Ő írt. Az ágyon megvizsgált, mondjuk azt mondta az asszisztense, hogy van valamilyen gépük amin a 20. héttől fogjuk hallgatni a baba szívdobogását. Igazából itt kifizeted, hogy a kórházban toppul menjen minden és ne a földszinten a sok kismama között legyél, hanem a 3. emeleten intézzenek neked mindent. Nem tudom, hogy Te stílusra mihez szoktál, de nekem furcsa volt. Nekem a korábbi orvosom nagyon barátságos volt és mindig mindent elmagyarázott. Itt egy kicsit katonásan ment minden és nem igazán barátságos.
2011. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

első szülésemnél volt szerencsém vele találkozni, ő bólintott rá végül a császárra, és most főleg emiatt kezdeném vele a dolgot, hogy ne "fajuljanak el " a dolgokok odáig, hogy rá várunk.mert hogy csak ő mondhat igent, ha az orvos császárt javasol.

köszönöm mégegyszer a segítséget,boldog babavárást.

2011. márc. 16. 12:39
 8/15 A kérdező kommentje:
jaj, még egy kérdés lenne, magánrenbdelésen tudja tartani az időpontot?vagy sokat kell várni?
2011. márc. 16. 20:18
 9/15 anonim ***** válasza:
9%

Ez tragédia és egyben komédia!Egy ilyen felfujt hólyagot mint ez a "főorvos" alig lehet találni még az orvosok között sem.Egy tehetségtelen figura,aki irt egy "könyvet" a család központú szülészetről aztán ultrahang és felszerelés nélkül becsapja a pácienseket, majd az osztályon jobb kórterembe és megkülönböztetett ellátásban részesiti öket és visszaél a hatalmi pziciójával, a kollegái rovására. Ezért amit itt leirsz normális helyen börtön járna... Gondolj bele: Van egy poziciója és azt használja ki,ennyi az egész- jogtalan előnyöket juttat annak aki fizet neki- a "magánrendelőben" ez a paraszolvencia gátlástalan formája-büntetendő!!Amit kikövetel és korrupt módon alkalmaz. Beszélget és aztán ad egy példányt a szintén korrupt módon támogatott könyvből, ami egyébként eladhatatlan szinvonaltalan ingyen osztogatásra esetleg jó,szinte csak ő vásárolt belöle.Az ilyen embereket kellene teljesen eltüntetni a magyar egészségügyből, balkáni stilus, önteltség arrogancia, erről a személyes tapasztalatom meggyözött. Akihez azért fordulnak, hogy a másik orvost ne tudja megakadályozni a császármetszésben és ne tegyen keresztbe. Az osztályon használja a hatalmát és a rendelőjében felveszi a pénzt az OEP finanszirozott vizsgálatokra.Tudok egy két más dolgot is, hogy hogyan él vissza a hatalmával és hogyan müködteti a valaha kapcsolatai miatt elnyert osztályát.Hogyan akadályozza a kollegáit tehetségtelenül, miközben előnyöket juttat azoknak akik letejelnek.

Minden el van intézve és kiváltságosak! Ez egy tény amit irsz ,de egyben vádirat is. Ebböl magyarázható a luxus amiben él és a vagyongyarapodás. Az APEH-nél is minden el van intézve és a kiváltság biztosított. Valaki vegye már észre! Csak a szakmailag felkészültség nem igaz-sem a felszereltség sem a mentalitás terén! A nagyképüség, Önteltség és korrupcio sokkal jobban illik rá- de a pozicio miatt egyesek szakmai felkészültséget gondolnak.

A vádirat:

"Igen vállal. Én 13 hetes kismama vagyok. Én 2 hete kerestem fel először. Már azt akartuk, hogy a 12 hetes vizsgálatokat Ő végezze. Egy alkalommal tőlem 8.000,- Ft-ot kért és azt mondta, hogy havonta 1 alkalommal kell mennem a magánrendelőjébe a kötelező vizsgálatokat a kórházban végzi, illetve a Nővédelmi Központot is rendszeresen látogatnom kell.

Azon mondjuk ne lepődj meg, hogy a rendelőjében nincsen ultrahang, ezért külön minding a kórházba fog behívni. Nekem ez furcsa volt, mert szerintem ez ma már alap. Egy biztos, hogy ma amikor mentem mindenhol, mindenki előrevett. Szülésznő ismerősöm úgy fogalmazta meg, hogy a főorvos úr kismamáinak minden el van intézve, sehol nem kell várni és állítólag a szülésnél is kiváltságosak a kismamák. Jobban odafigyelnek rájuk az orvosok és az ápolók. Mondjuk Én nem ezért kerestem fel, hanem sajnos a volt orvosm 04.01-től nyugdíjba megy, így szakmailag egy felkészült főorvost szerettem volna."

2012. aug. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az írásodból sugárzik az irigység. Irigy vagy, mert ő elért valamit, te pedig valószínűleg nem haladsz előre.

Sajnálom, ha így van ahogy írom, de ennyire nem kellene embert bemocskolni emiatt.

Nekem ne magyarázza meg senki, hogy H. Dr. öntelt és nagyképű valamint, felkészületlen, mert(tapasztalatból tudom, hogy van olyan orvos is) öt orvos után ő megtudta mondni és oldani a bajomat. A többi orvosra illett az a jelző amit írtál, de rá még azt sem tudtam mondani, hogy pénzéhes.

Nem voltál még rossz orvosnál, ez a te bajod.

És igen, engem ő műtött, minden rendben ment és köszönöm jól vagyok!

Leborulok a szakmai tudása előtt, mert nekem még soha senki nem akarta elmagyarázni számomra érthetően, hogy mi zajlik a testemben, de ő nem csak elmagyarázta, hanem le is rajzolta és úgy magyarázta el azt, hogy mi miért és hogyan történik. (És ez kell az olyan embernek, aki nem tanult orvostant.)

2012. okt. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!