Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr hagymásy lászló. Van...

Dr hagymásy lászló. Van Székesfehérváron magánrendelése?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 21:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A főorvos úr igenis jó orvos! 100%-osan meg vagyok vele elégedve! Biztonságban érzem magam mellette, maximálisan odafigyel, körültekintő, mindent elmagyaráz, és nagyon türelmes.

Ha valaki mindenképp magánorvost választana, őt nyugodt szívvel tudom ajánlani!

2012. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
a sok irigykedő rosszindulatútól kérdezném, hogy tudna-e olyan orvost mutatni Fehérváron, aki ingyen, állami keretek között tudja biztosítani ezt az ellátást? Beleértve a vizsgálatokat, a törődést, az empátiát, a szakmai hozzáértést! Kíváncsian várom a válaszokat....
2012. dec. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nekem sincs jó véleményem Róla! 30h kismama
2013. máj. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
megindokolnád? légyszíves, nagyon érdekelne, hogy miért vagy róla negatív véleménnyel!
2013. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

6 évig dolgoztam vele,az egyik legjobb szülész orvos akit valaha ismertem!(és nem annyit ismerek mint egy kismama) Nem betegként,hanem belülről a szakmai dolgok fényében!Kijelenthetem,hogy nagyon tehetséges fiatal orvos volt,precíz ember,komoly szakmai tudással,műtéti technikával!Nagy szaktekintély,igazi úriember! Sok irigye volt régebben is,még az igazán tehetségtelen orvos berkekből is !

# 9/14-nek Megérdemelné,hogy beperelje

rágalmazásért és becsületsértésért!

2014. márc. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!