Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után fertőzés? Va itt...

Vetélés után fertőzés? Va itt valaki aki fertőzést kapott, mert nem tisztitották ki rendesen? Vagy azt mondták nincs szükség küretre és mégis kellett. Mik voltak a tünetei? Mennyi idő mulva kapott fertőzést vetélés után?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért gondolsz fertőzésre?

Nálam úgy volt,hogy missed ab után,2 hónapig iszonyatosan véreztem,kb. hetente vissza mentem a kórházba (sajna nem volt orvosom)azt mondta a doki(aki épp ott volt),hogy ez természetes,amikor utoljára mentem vissza akkor kaptam injekciót,mondván ez nem normális dolog.Aztán kerestem egy magán dokit ott elmeséltem mi történt fel volt háborodva,hogy ilyen felelőtlen orvosok vannak!!Nem fertőzés volt hanem valószínű (ugye utolag nehéz kideríteni)medencefenék gyulladás,amit nekik tudni kellett volna és antibiotikumot adni!Nagyon nehezen jött össze a babánk utána!

2011. márc. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7 hetesen veteltem es nem volt kaparas mert elindult a verzes es ugy nezett ki az uhn hogy tisztulok...elovigyazatossagbol felirt a doki antibiotikumot es 2 naponta nezett uhn hogy lassa titszta-e mar a mehem...felhivta a figyelmemet arra hogy ha lazosodok vagy budos a ver ami tavozik akkor azonnal irany a surgossegi...szerencsere nem volt gond...6 nap alatt olyan lett a mehem mint azelott
2011. márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Kedves első válaszoló:nekem se volt fogadott orvosom decemberbe vetéltem el 8hetes voltam,azt mondta a doki tisztulok,januárba még voltam vissza de akkor már nem csinált ultrahangot,hanem csak át tapogatta a méhemet.mostmeg néha szurkál a méhem meg a petefészkem,főleg menseskor és félek,hogy mégse tisztultam ki.csak kedden tudok menni dokihoz,mert heti 1x jár ki,sajnos magánrendelsre nem tellik.ez volt a 3ik mensesem de minden redben zajlott,nemvolt darabos,bűzös se.
2011. márc. 16. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!