Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki, aki fogamzásgátló...

Van valaki, aki fogamzásgátló mellett lett terhes? Egészséges lett a pici?

Figyelt kérdés
Holnap derül ki, hogy terhes vagyok-e. Semmi tünet, rendesen megjött, most meg pár napja magzatmozgást érzek. Félek, mert akkor már legalább 3 hónapos, ha nem több és folyamatosan szedtem a gyógyszert.
2011. aug. 22. 10:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha mozog, akkor min. 4 hónapos...

Barátnőm gyógyszer mellett lett terhes, egészséges kamasz gyereke van :) Pedig akkor brutálisabbak voltak még a fogamzásgátlók. Nyugi :)

2011. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Volt osztálytársam szintén a régi, nagy hormontartalmú gyógyszer mellett esett teherbe, azóta már 18 éves a nagylánya, és teljesen egészséges.
2011. aug. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az is nagy félelmem, hogy van egy PICI lányom is és épp a szeparációs szorongás kellős közepén vagyunk... Meg szeretnénk neki testvért, de nem ilyen hamar. Egyenlőre el sem tudom képzelni, hogy lehet még valakit ennyire szeretni, mint Őt! Nagyon félek, nem vagyok rá felkészülve...

Bocs, lehet hogy sok vagyok,de már napok óta nem alszok, csak agyalok, meg bőgök.

2011. aug. 22. 10:22
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd írj, hogy mi lett!
2011. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmazásgátló mellett lettem terhes. Ma 16hós a kicsim semmi baja nincs:)
2011. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, attól nem fogod elveszíteni a babádat, hogy ha terhes leszel. Kistesót is ugyanúgy fogod szeretni, meglásd! És akkor kettő tünemény kis babucikád lesz, ők meg egymást fogják imádni, szeretni, ölelgetni és nem győznek majd neked hálálkodni, hogy "összeraktad" őket :)


írd meg feltétlenül mi lett a vége!

2011. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ikrekkel lettem terhes fog.gátló szedése mellett. Leszámítva, hogy ikerségük miatt kicsit kisebb súllyal születtek, mint az átlag babák (de már behozták :)), egészséges, immár 6 éves nagyfiúk.
2011. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
hogy hamarabb kiderüljön csinálj egy tesztet. ilyenkor már a délutáni is kimutatja. kívánom hogy úgy legyen ahogyan szeretnéd.
2011. aug. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülés után 8-10 hónappal is voltak terhességi tüneteim, és mivel nem szoptattam, szedtem a gyógyszert. Ehhez hasonló mozgást is éreztem, a doki, minden lehetséges módom megvizsgált, és nem voltam terhes (szerencsére).Nem derült ki miért voltak ezek a tünetek, de azóta már elmúlt. Ennek már 4 hónapja, és tutira nem vagyok terhes.
2011. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok: persze a menszim soha nem maradt ki.
2011. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!