Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Küldünk egymásnak...

Kismamik! Küldünk egymásnak pozitív energiát, hogy minden rendben menjen a 9 hónap alatt és után?

Figyelt kérdés

Még januárban írtam ki egy kérdést a teherbe esés témában és rengetegen írtak, hogy remélik ők is mihamarabb terhesek lesznek, szerintem a sok pozitív energia és hozzászólás segített sokunknak, hogy biztattuk egymást.

Van hozzá kedvetek?

Problémamentes lesz a 9 hónapunk, minden rendben lesz a szüléssel és egészséges babákat fogunk a világra hozni. Mindenkinek sok sikert, erőt és kitartást kívánok! Minden rendben lesz! +++++++


2011. márc. 17. 07:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Így igaz! Minden teljesen rendben lesz és minden drága kisbaba egészségesen, boldogan jön a világra. Minden kismamának problémamentes 9 hónapot, nagyon jó egészséget, sok boldogságot, erőt, kitartást kívánok!

Természetesen Neked is kedves kérdező!!!

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

2011. márc. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

az elottem szolohoz csatlakozva en is nagyon sok egeszseget kivanok minden baba/ka/t varo maminak, elvezzetek ezt a 9 honapot.

8hetes KM

2011. márc. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Kívánom minden kismamának a problémamentes babavárást és jó egészséget a mamiknak és a babáknak. Boldog babavárást mindenkinek!!!
2011. márc. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Kívánom minden kismamának a problémamentes babavárást és jó egészséget a mamiknak és a babáknak. Boldog babavárást mindenkinek!!!

++++++++

2011. márc. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Kívánok én is mindenkinek problémamentes, szép terhességet, könnyű szülést, egészséges babát és sok tejcsit! Biztosan minden rendben lesz a 9 hónap alatt. +++++ 29 Hkm
2011. márc. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
csatlakozom, és viszont kívánom mindenkinek a fent leírtakat!
2011. márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én járok jógára, és ott van egy varázs mondatunk:

A szülés várható dátuma......szellemileg, testileg, lelkileg egészséges kisbabát hozok a világra. Szülés a lehető legnagyobb rendben zajlik. Éljen a pozitív energia!!!


Boldog babavárást!

2011. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Problémamentes terhességet kívánok mindenkinek hatalmas szeretettel!!!!!!!!!!
2011. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jaj de szupi vagy kérdező!!!!Én is nagy pozitív energia fan vagyok!!!!És igen minden rendben lesz,mindenkinek nagyon szép egészséges okos babája lesz,könnyű szüléssel,csodálatos várandósággal!!!!Éljen a pozitív gondolkodásmód!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

7 hkm

2011. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ti is hisztek a pozitív energiában! Remélem még lesz sok-sok válaszoló, hogy ők is küldhessenek nekünk és mi is nekik! Minél többen vagyunk annál több pozitív gondolat lesz jelen és annál jobban feltöltődünk! :)

+++++++++++++++

2011. márc. 19. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!