Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt ezüst ionos...

Terhesség alatt ezüst ionos vizet lehet inni? Ha igen, mennyit? Nagyon jön fel a savam és nem jó rá semmi.

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Tejet, kefírt próbáltál már? Az nálam mindig bejött.


Az ezüstös vizet én kihagynám, az biztos.

2011. márc. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A lúgos oxionra gondolsz?

Nekem a sima lúgos víz szokott hatni, a Salvus víz gusztustalan ;) a lúgos víz nyogodtan fogyasztható a dokim szerint, egyéb jó hatása is van a gyomorsav semlegesítése mellett.

2011. márc. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már próbáltam a kaukázusi kefírtől kezdve a salvus vízig mindent, de sajnos semmi nem jött be, illetve a kefír, csak 10-15 percig volt jó, de tegnap már az is kijött belőlem. Ezért gondoltam a sima lúgos vízre, amit tudom, hogy biztos lehet terhesség alatt. Csak láttam valami ezüst ionos vizet, és gondoltam megkérdezem itt, hátha tudja valaki, hogy lehet-e. Elvileg, van egy kis baktérium ölő hatása.
2011. márc. 17. 11:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a frissen facsart citromlé egy pohár vizzel összekeverve jó szokott lenni! Lehet, hogy kinevettek, hogy a citrom savanyú, de attól függetlenül lugosító hatása van! :-)

2011. márc. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ezustos viznek szerintem enyhen pocsolyaize van, elore szolok ;) A Rennie-t probaltad mar? Az elozo valaszolo altal irt citromos viz is jo lehet, mert a citrom tenyleg erosen lugosit!
2011. márc. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, már a rennie-t is próbáltam, de az is kijött belőlem. :-( Megpróbálom a citromos vizet is, hátha.... Köszi!
2011. márc. 18. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!