Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy éljem túl? Ma tudtam...

Hogy éljem túl? Ma tudtam meg, hogy elhalt a terhességem, ráadásul ikrek voltak. Holnap műtenek. :" ( Ez már a második vetélésem,9 hetes vagyok/voltam

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit tudok írni neked,hogy őszintén sajnálom és kitartást kívánok!A fájdalmad természetes,senki és semmi nem tudja pótolni a Kicsikéidet!
2011. márc. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon sajnálom...

Ne add fel a reményt! Lesz még babád!

Én kivizsgáltatnám magam a helyedben, ha már két vetélésed volt, lehet, valami hormonporoblémád van, amit ki tudnak kezelni.

2011. márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom. :( Adj időt a gyásznak, most (még) ne akarj erős lenni. Remélem, a párod melletted van.
2011. márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon sajnálom a babáidat. Tudom ez nem nagy vigasz, de gondolj arra nem véletlenül mentek el, valószínűleg ha megmaradnak súlyos betegek lettek volna és egy életen át szenvedésüket kellett volna nézned. Remélem mihamarabb édesanya leszel, addig is sok erőt és kitartást kívánok!
2011. márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 krisztivan ***** válasza:
100%
Szia.Nagyon sajnálom.Muszáj valahogy túléld,bár tudom hogy nehéz.Nekem is volt missed ab-om és nagyon nehéz.De.Ha letelik a várakozási ídő akkor csak a jóra és a következő projektre gondoljál.Nekem azt mondták ,hogy beteg lett volna valószínűleg.Ezek a babák valami miatt nem ide készültek a földre hanem föl a felhőkbe.Sok erőt és kitartást és tudd,hogy nem vagy egyedül.
2011. márc. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Doki is azt mondta, hogy meg akarja majd nézni, hogy mi van. Két hét múlva kell hozzá visszamennem, akkor kezd majd vizsgálódni.

Úgy érzem most, hogy nem is kell már soha gyerek, mert nem tudnám túlélni mégegyszer!!!!!

2011. márc. 17. 12:34
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok vetélésem volt. Csak egy jó tanács. Ha a doki nem nézetné meg, akkor kérd, hogy a lisztérzékenységet is nézzék meg. Ha lisztérzékeny lennél, akkor lehet annak a következménye a vetélés, mégha az orvosok nem is hisznek (sajnos nem is tudnak) róla. Sokadik baba elvesztése után derült ki rólam, és a diéte betartása után született egy fiam.

Sajnálom! Az viszont jó, hogy sikerül teherbe esned. Majd sikerülni fog a baba megtartása is.

2011. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom. Ez most egy borzasztó időszak. Nekem is volt vetélésem. Csak azt tudom tanácsolni, hogy a fizikai kezelések mellett kérj segítséget a lelki feldolgozáshoz. Én hiszek a spiritualitásban, nekem egy családállítás és a Bach-virágterápia tette helyéra a dolgokat és az, hogy megengedtem magamnak a gyászt.

Most már a 14. hétben vagyunk.Ha érdekel a téma szívesen segítek.

2011. márc. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nagyon, nagyon sajnállak! Sok -sok erőt kívánok Neked! Hidd el, az idő segíteni fog! (Ezt sajnos tapasztalatból írom-már háromszor éltem ezt át:-((((

Sírj, ha úgy érzed kell! Ne tartsd vissza!

2011. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Először is nagyon nagyon sajnálom!Ne add fel a reményt,leírom,egy barátnőm hogy járt:először elvetélt iker babákkal,aztán ismét teherbe esett,és megint elvetélt(akkor egy babát várt).Minkét esetben a 9.-10. hét körül.Kiderült,valami kis hormonra van szüksége.Azóta 2 gyerekes anyuka lett belőle!Szóval gyászold meg a babáidat,de ne add fel!
2011. márc. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!