Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véleményekre lennék kíváncsi....

Véleményekre lennék kíváncsi. Két vetélésem volt, az első után volt műtéti befejezés, most a 2. terhességem után nem kellett, mert kiürült. Mennyit kell várni a következő próbálkozásig, főleg így, hogy nem volt műtét?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:

3 hónap a minimum, de nekem annak idején a vetélés után azt mondta a doki inkább 6 jobb, mert addigra teljesen regenerálódik a szervezet. Érdemes terhesvitamint szedni, mert az segít a helyreállásban.

Kitartás és sok sikert:)

2009. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne siesd el.Szerintem is várj legalább 3 de jobb ha 6 hónapot és azalatt erősítsd fel a szervezeted.

Minél hamarabb jön a harmadik baba,annál nagyobb esélyed van,h ne maradjon meg.

2009. febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is most vagyok ebben a hat hónapos periódusban, alig várom, hogy elkezdhessünk próbálkozni. Nehéz, de inkább várj, minthogy valami baj legyen, mert utána hibáztathatod magad éveken keresztül.
2009. febr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!