Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesgondozásra, ha elköltözü...

Terhesgondozásra, ha elköltözünk járhatok ahhoz az orvoshoz akihez most járok?

Figyelt kérdés
Szülni tudom máshová kell mennem.
2008. febr. 6. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen járhatsz,de azért jó lenne megismerni azt a kórházat ahol fogsz,így érdemesebb lenne ott keresni egy dokit.Meg a kórházban végzik a ctg-t.Sosem késő váltani.Nálunk márciusban megnyitják a korábban bezárt szülészetet,így 30 hetesen megyek a harmadik kórházba baba megfoganása óta:)
2008. febr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mért kéne máshová menned szülni?Én sem abban a kh-ban fogok szülni ahová tartozom ,hanem ahová a dokim tartozik..?Nekem nem mondta senki,hogy nem lehet.Tudom régebben volt szó az orvosválasztás meg kház választásról,hogy nem úgy lesz mint volt,de én a neten is olvastam,hogy ez nem történt meg,tehát szabadon választhatsz,azon túl,hogy bezártak egy jó pár szülészetet.De azért érdemes olyan kh-ba menni ahová viszonylag hamar beérsz ha menni kell.
2008. febr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szoval Margitba szeretnék szülni de Szigethalomra költözünk. Ha Margitba megyek szülni kb 100 ezer+dokinak. KÖSZI A VÁLASZOKAT.
2008. febr. 6. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!