Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajándékcsomag dokitól, mi...

Ajándékcsomag dokitól, mi volt benne?

Figyelt kérdés

Babát várók, Ti kaptatok ilyen reklám-ajándék csomagot? Mi volt benne? Az enyémben csak reklámpapírok meg egy cumi.

Hallottam olyat, hogy volt olyan, akinek több minden hasznos cucc volt benne. Nektek mit tartalmazott?


2011. márc. 18. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha a felicitas várandós csomagra gondolsz,abban Nekem 2 db cumi volt,1 aventes pohár,egy 10db-os neogranormon popsitörlőkendő,1 fogkrém,illetve mecsek teafilterek.a többi az szórólap és tavalyi kismama újság volt.komolyabb csomagot nálunk a kórházban szoktak adni 2 félét is,az egyik felicitas a másiknak nem tudom a nevét de az papírdobozos cucc.Azokban pelus ,popsikrém,fürdető is szokott lenni.
2011. márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A felicitasos nálunk nem ezt tartalmazta.1 cumi, egy kis tubus fogkrém, 2 újság, egy aventes pohár,reklámanyag.Ennyi.
2011. márc. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mecsektea is volt, de popsitörlő nem.
2011. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elsőnek és kérdezőnek:


a 'másik' csomag a BONITA -tól van.


a felicitasban kismamaként - várandósként- nekem

fogkrém egy mam cumi, avent pohár anyák lapja babamagazin és mecsek tea meg szórólapok voltak..


tegnap váltottam ki.

2011. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen ugyanaz volt benne, mint az elsőében.

Már van 6 ajándék cumink, mind 0-ás. :)

2011. márc. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!