Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Szent Imre kórházban van...

A Szent Imre kórházban van rendes állami terhesgondozás? Ha igen, hol? Hogyan működik?

Figyelt kérdés
Sajnos most nem tehetem meg, hogy magán rendelésre járjak, de az előző szülésem ott volt, és most is ott szeretnék majd lenni. Terhesgondozást ott nem ismerem, de jó lenne oda járni.
2009. febr. 22. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Annyit találtam a kórház honlapján.

2009. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én a Gyógyír SZTK-ba járok terhesgondozásra ott azok az orvosok rendelnek akik a Szent Imrében is dolgoznak én is ott fogok szülni. Szeintem gyere a Gyógyírbe XI. ker. Fehérvári út 12.
2009. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló: És oda csak besétálok a kiskönyvemmel? Első válaszoló: köszönöm szépen a segítséget!
2009. febr. 22. 21:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Bár azt nem tudom, hogy ha nem ide tartozol akkor is ellátnak e a Gyógyírbe?
2009. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy bármilyen kórházba lehet terhesgondozásra és szülésre is menni, de az tényleg kérdés, hogy ők ezt hogyan gondolják. Legjobb lesz ha felhívom őket. Tudnál esetleg telefonszámot és címet adni?
2009. febr. 22. 21:20
 6/8 anonim ***** válasza:
A Gyógyír központi telefonszáma: 279-2100, ha gondolod telefonon kérdezd meg, hogy ellátnak-e, egy telefont megér szerintem.
2009. febr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Így lesz, köszönöm szépen! :) Jó éjt!
2009. febr. 22. 21:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Fehérvári út 12, honlap címük www.gyogyir11.hu. Megtudod nézni milyen nőgyógyászok rendelnek és mikor, ha ott szültél régebben hátha ismerős lesz valamelyik.
2009. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!