Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kerepestarcsai Flór Ferenc...

Kerepestarcsai Flór Ferenc kórházban milyen a terhesgondozás, szülés? Milyenek az orvosok? Ha nem választok orvost, akkor nem ér hátrány? Jár ide valaki Pestről? Mennyire bonyolult odajutni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 10:43
 1/3 anonim válasza:
Szia! A Kismama Magazin novemberi számában ezt a kórházat mutatják be. Nekem szimpatikus a cikk alapján.
2009. nov. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Én 5hónapja szültem ott. A szülészet szép és kényelmes. Hátrány nem ért, nem volt fogadott orvosom. Csak ne teltházas időben szülj:D akkor mindenki nyűgös.

A szobák gázosak, meg a fürdő, valahogy arra nem jut pénz:S:S:S, kivéve a csaszis szobát, 3000ft/napra lehet alapítványi szobába menni(azt nem ismerem), vannak jó és kevésbé jófej dolgozók ott.


Közlekedés, amíg vizsgálatra mész, bár nem tudom van e terhesgondozás(nem oda jártam) akkor HÉV Örsről, vagy a régi3as út autóval(bár azon a sok kanyart elvétném) van busz is, azt hiszem 92es. nem macerás elérni.


(már külön van Kerepes és Kis- és Nagytarcsa, így ez már Kistarcsai Megyei Kórház)

2009. nov. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Úgy tudom, a Rókusban van a terhesgondozás.
2009. nov. 24. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!