Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora az esélye annak, hogy...

Mekkora az esélye annak, hogy HPV virus fertőzés mellett el kell vetetni a gyermekemet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy önmagában ezért el kellene. hacsak nem alakult ki komolyabb, a HPV-vel összefüggésbe hozható betegség. próbálok finoman fogalmazni, mert nem akarom az ördögöt a falra festeni...ez sajnos lehetséges, de nem törvényszerű
2011. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kisnita ***** válasza:
Nekem HPV gyanúm volt. Azt mondta az orvos, hogy ha kiderült, hogy HPV-s vagyok akkor sem kell elvetni a babát.
2011. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én ezzel a fertőzéssel hordtam ki és szültem meg a kisfiamat. Az orvosomnak csak szülés után jutott eszébe, hogy Hpv szűrést csináljon. De azt mondta, hogy szülés után van arra esély,hogy teljesen eltűnjön a fertőzés.

Hát sajnos nekem még megvan, de van egy gyönyörű egészséges kisfiam, aki már 2,5 éves. Az orvosok ilyenkor azt ajánlják, hogy minél előbb szülni kell, amig minden rendben van és nincs szükség operációra.

2011. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez talán segít:

[link]

2011. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell elvenni a babát akkor sem ha kiderül fertőzött vagy! - nem árthat a babának, maximum a hüvelyben és környékén lévő szemölcsök okozhatnak problémát a szülésnél, de akkor meg császárt alkalmaznak.
2011. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell elvetetned a babát ne félj!Ha nem tűnik el Silgard injekció.Ez oltás.Nekem nem volt HPV-m de úgy voltam ne is legyen.Én beoltattam magam 3 szor kellett mennem,doki írta fel az injekciót,meg kellett rendelnem patikában egy oltás 30 000 tehát összesen 90 000,már nem tudom mennyi idő telt el az oltások között,de ha jól emlékszem 3 hónap.Nekem dokim azt mondta a kialakult HPV-t is visszaszorítja elmulasztja nagy százalékban.Ezen kívül véd a herpeszek ellen is.Tudom nem olcsó én sem vagyok gazdag vagy ilyesmi,de kiböjtöltem az árát,nekem az egészségem többet ér!Gondolom terhesség alatt kilőve de utána ha fennáll még szerintem érdemes.Nekem ez az oltás 4 éve volt kb előtte is és azóta is minden cytom tökéletes.7 hkm:)
2011. márc. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!