Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen mennétek először...

Hány hetesen mennétek először nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 01:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

8. heten mennek.

Akkor mar biztosan van szivmukodes.

Az elso babaval 6 hetesen mentem kereken, mar volt szivveres, de mondta a doki, hogy mazli, mert altalaban nem szokott lenni. Akkor visszahivott volna ket hettel kesobbre. Szerintem vegig izgultam volna azt a ket hetet meg jobban, mint elotte.

Igy a masodik gyerekkel mar egyaltalan nem siettem, valahogy ereztem, hogy minden rendben, semmilyen negativ tunetem nem volt, vartam inkabb.

2011. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Betöltött 7. vagy 8.hét.
2011. márc. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A fiammal kb a 6. héten mentem, magándokihoz. Ő a főorvos, nem lehet hozzá időpontot kérni, csak odamész a rendelésre, és kész. Volt szívhang, láttam uh-n, minden rendben volt.

Most viszont ahhoz a dokihoz akarok menni, akinél szültem. Hát nála be kell jelentkezni. Pénteken telefonáltam, két hét múlvára kaptam időpontot. Akkor leszek kb. 8 hetes. Végülis nem kések le semmiről, de utána még egy valag vizsgálat lesz, jó lett volna előbb túlleni rajtuk, most a kisfiammal nem tudom, hogy fogom megoldani. (utazni kell)

2011. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
5.-ik hétben vagyok kb. Az elsővel kb. ekkor voltam, mert véreztem egy kicsit, de mivel nem volt szívhang 2 hét múlva vissza kellett mennem! Azt a két hetet nem kívánom senkinek sem!
2011. márc. 20. 23:36
 15/15 anonim ***** válasza:

Én most pénteken voltam dokinál 6+5 hetesen másnap uhn, láttuk a kis babszemet és hallottuk a szívverését.Nekem így adta az időpontot mikor felhívtam,szerintem 6. hét vége fele érdemes először menni.:)Boldog babavárást!

7+1 hkm

2011. márc. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!