Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után mikor és hogyan...

Szülés után mikor és hogyan szokás átadni az orvosnak a pénzt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a varratszedésnél adtam borítékban aznap mikor hazaengedtek a kórházból.
2011. márc. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Tehát nem egyből szülés után kell ez elintézni.
2011. márc. 20. 09:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki varratszedéskor adja át, de szokták a 6 hetes kontrollon is átadni, ha esetleg nem ő szedné a varratot. De volt, hogy az apuka kereste meg a dokit és ő adta át a borítékot.
2011. márc. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Én szülés másnapján felhívtam a kórházból este, és megkérdeztem, hogy ha otthon van akkor a férjem meglátogathatja-e egy 10 perce:) Úgyhogy a férjem elment a lakására, vitt egy üveg bort és egy borítékot és megköszönte a munkáját:)
2011. márc. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aznap, amikor kiengedtek a korhazbol a doki kozvetlenul indulas elott megvizsgalt. Mondta is elore, hogy mindenkeppen ram szeretne nezni varratszedes helyett (nekem nem volt varratom). Akkor adtam oda neki a penzt.
2011. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Meglepodve olvasom,hogy nálatok Magyarországon szulés után adjátok-adtátok át a ,,hálapénzt,,.

Nálunk Szlovákián,ezt mindent elore szokás.Ugyanis,olyankor tudatosul a drága,aranyos orvosban,hogy az illetékes páciensért pénzt kapott és jobban kell rá odafigyelni.

Sajnos,hogy ez igy mukodik.Szégyeljék magukat,a 100%-os ellátást alapbol meg kéne adniuk,ugyanis tudtommal letették a Hippokratészi eskut,és ez a kotelességuk.


Ezzel annyit akarok mondani,hogy mi elore fogjuk odaadni a csuszopénzt,biztos ami biztos alapon.Udv.: Bia :)

2011. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Császáros varratszedés után a doktornővel leültünk és ellátott pár jó tanáccsal hazamenetel előtt, akkor adtam oda a Merci csokit, aminek a nejlonja alá volt csúsztatva a névre szóló boríték.
2011. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fogadottnak v. az ügyeletesnek?
2014. okt. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert a mi fogadottunk be sem jött a szülésre -
2014. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!