Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik tudják, hogy pontosan...

Akik tudják, hogy pontosan mikor fogant a baba: hányan vagytok, akiknek peteérés előtt 2, esetleg 3 nappal fogant meg a babája?

Figyelt kérdés
Mennyi esély van a babára, ha csak 2-3 nappal peteérés előtt tudunk együtt lenni? Akik biztosra tudják, hogy nekik akkor fogant megírnák? Köszi!
2011. márc. 20. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Én biztosan tudom,hogy menses előtt 2 nappal fogant!
2011. márc. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztosan tudom, hogy peteérés előtt 1 nappal voltunk együtt a párommal - másnap este éreztem az erős hasszurkát, és akkor tudtam, hogy sikerült a babó...
2011. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindig 14. napon volt peteérésem, de abban a hónapban, amikor megfogant a babánk, épp 1 héttel előtte voltunk, és volt egy khm...szép délutánunk (4 orgazmus pár óra alatt), úgy gondoljuk emiatt történt a peteérés ennyivel korábban.:)
2011. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 nappal a peteérés előtt voltunk együtt és sikerült a baba!!!
2011. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2 vagy 3 nappal előtte, pontosan nem tudom és kisfiú. Úgyhogy semmi sem lehetetlen. Én mondtam is abban a hónapban apának, hogy így soha nem fog összejönni, jól meg is haragudtam rá. Aztán tessék...
2011. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi csak 28-án voltunk védekezés nélkül együtt és 4.-én volt peteérésem. Már 1 hétre rá erős 2 csíkos volt a tesztem. :)

Igen, lehet rá esély, hogy így összejöjjön a baba :)

2011. márc. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem peteérés előtt 5 nappal fogant. Nem is nagyon a peteérést, inkább a mensi végét kell nézni, mert utána akár 1-2 nappal is megfoganhat a baba. Tehát akár 1 héttel a peteérés előtt is.
2011. márc. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Hogyan lehetséges, hogy 1 héttel a peteérés előtt megfogan? Ha nincs petesejt a láthatáron, hogyan? Én ezt nem tudtam.

2011. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akárhogy számoljuk, pedig 5 nappal peteérés előtt fogant. Nekem pontosan 28 napos ciklusom volt és mindig pont a ciklus felénél volt peteérésem. December 17-én volt az utolsó menstruációm, ěgy december 31-én volt peteérésem. De a biometria adatok szerint mŕr akkor 5 napja meg volt foganva. Mert amikor azt hittem hogy 12 hetes a pici, a vizsgálatok kiderítették hogy már 12 hetes + 5 napos. Állítólag már peteérés előtt és utŕn pár nappal is fogékony lehet egy nő. Ez ugyanolyan, hogy egy ismerősöm csak 2 havonta menstruált, 2 havonta volt peteérése, mégis akkor fogant meg mikor nem lehetett volna elvileg. Fura dolgokat is produkálhat az élet.
2011. márc. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még: és azon a napon együtt is voltam párommal nagyon is. Ez ilyen karácsonykor fogant bébi:)
2011. márc. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!