Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól jelentkeznek a...

Mikortól jelentkeznek a rosszullétek? Baj ha nincs ilyesmi tünetem?

Figyelt kérdés

5+2 hetes kismama vagyok. Nem érzek semmi furcsát a mellérzékenységen kívül. Ez baj?

Aggódok, mert decemberben volt egy spontán vetélésem 6 hetesen.

Orvoshoz csak 28-ára kaptam időpontot.


2011. márc. 20. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem is volt decemberben egy spontan vetelesem. szerintem nem baj,hogy nincs meg tuneted,majd lesz. ha a teszt kimutatta,akkor ne aggodj. minden ok. sok lanynal elofordul,hogy elvetel eloszor,de a kovetkezo mar tuti megmarad.
2011. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A harmadik babámat várom, sem mos, sem az előző kettőnél nem volt semmi de semmi tünetem, se hányinger se mellnyavalyák, semmi. Nem mindenkinek vannak.
2011. márc. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem 8. héttől jött, addig semmi.
2011. márc. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem meg ennél a terhességnél nem volt mellfeszülés a 7. hétig, de hányinger már a nemvárt előtt. Én is azt hittem, baj lehet, de nem lett :)
2011. márc. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 21. 10:25
 6/13 A kérdező kommentje:

Nagyon felpuffadt a hasam és olyan gázos vagyok, meg hasmenésem is van már kb 3napja. Ez már a terhesség miatt van? Nem problémát jelez, úgye?

Nagyon kellemetlen. Mit tegyek?

2011. márc. 22. 11:31
 7/13 anonim ***** válasza:
4 teljesen tünetmentes terhességem volt... a baba hogyléte nem azon múlik, hogy nked vannak-e tüneteid. Sajnálom,ami történt, de azt tanácsolom, inkább örülj, hogy nem szenvedsz a hányingertől, émlygéstől, vérnyomásingadozástól :)
2011. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
3 picim van és volt egy spontán vetélésem 11 hetesen a 3. baba előtt de egyiknél sem volt a világon semmi tünetem.Nem feltétlen velejárója a terhességnek a rosszullét.
2011. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia :)

Második babámat várom, 32. hétben vagyok, és se az első terhességemnél, se a mostaninál nem voltam rosszul egyszersem. Ez nem törvényszerű, hogy rosszul kell lenni. Anyukám sem volt rosszul, sógornőm első babával nem volt rosszul, másodikkal az első trimeszterben igen.

Az első terhességemnél is csak annyi volt a tünetem, hogy az uccsó trimeszterben gyomorégésem volt. Most ez is kimaradt eddig, de valahogy nem is bánom.

Ezen egy percig ne aggódj, minden terhesség más, még ha ugyanarról az anyukáról van szó akkor is. :)

Boldog babavárást kívánok, és ha nem ölelgeted a wc-t minden reggel, akkor sincs semmi baj :)

2011. márc. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. 11:31-re

Hasmenésem nekem is volt az első trimeszterben, és puffadtam is, hamar elmúlt, nem jelent semmi kórosat egyébként. A hormonok miatt kicsit összezavarodik az ember emésztése, ennyi :)

2011. márc. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!