Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Majdnem másfél hete voltam...

Majdnem másfél hete voltam együtt a barátommal, és nem védekeztünk. Mennyi idő után ajánlatos tesztet csinálni, és mennyi idő után lehetnek ilyen rosszullétek és mik azok amik a leghamarabb jelentkeznek?

Figyelt kérdés
2007. szept. 17. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tesztet akár egy nappal az esemény után is lehet csinálni. Vannak olyanok amelyek kimutatják már egy nap múlva is a szervezetben a hormonszint változását. (HCG)Persze ez is mindenkinél más. Legjobb megvárni a következő mensi idejét és akkor már biztosabb. De lehet, hogy neked már ennyi idő elteltével is kimutatja. Sőt nagyon is elképzelhető. A rosszullétek is mindenkinél más időben vannak. De kb 2-4 hét elteltével tapasztalhatóak. De van akinek rögtön utána. Hányinger, émelygés, enyhe hasfájás, mellfeszülés, gyakori vizelés későbbiekben. Talán ezek a leggyakoribbak.
2007. szept. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tesztet a vérzésed késése előtt nem nagyon érdemes csinálni. A tünetek nagyon változóak, hogy kinél mikor mi jelentkezik. Én már mielőtt meg kellett volna jönnie (pár hetesen) éreztem rosszullétet és fáradékonyságot.
2007. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor csinálj tesztet ha már késik a menzid, elotte folosleges, mert akkor még ha negativ is csinálhatsz késobb egy ujjat,szoval a menzi késése után már 99%os az eredmény!Az elso jelek koze sorolnám enyhe alhasi fájdalmat egykis hányingerrel keresztezve...sok sikert...
2007. szept. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!