Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes vagyok most voltam...

32 hetes vagyok most voltam UH-n. Jók ezek az adatok? Nektek milyen eredményetek lett? Hogyan érezitek magatokat?

Figyelt kérdés
Magzat fekvése:KPF BPD: 79 mm Femur: 59 mm Haskörfogat: 259 mm Súly:1623 g Lepény: hátsó falon tapadt, érettsége sec. Gr. I. Umbilicalis áramlás: 2.90 norm.
2009. febr. 24. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 29 hetesen volt ekkora a babám, de nem minden baba egyforma.
2009. febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

teljesen jok az adataid!!!

nekem a BPD: 81 Fl 53 AC=haskörfogat: 262mm súlya: 1739gr, nekem még van pár adat,,én mellső fali vagyok....

ahány baba,annyi féle különböző adatok,hol ez,hol az tér el

üdv 32heteske

2009. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

30 hetesen:

BDP: 77 mm

AC: 271 mm

FL: 62 mm

HC: 269 mm

OFD:106 mm

Súly: 1679 gramm

méhlepény 1. fokban érett

2009. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
32 heteske te hogyan érzed magad? Mi történik veled?
2009. febr. 24. 11:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ma vagyok 32. hetes, most voltam uh-n

BPD:88

Fl: 65

AC:356

Súly 2390 g

Lepény II. érett

3 erű kzs. jó áramlással

Te hogy vagy?

Én már nagyon várom a végét...

2009. febr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én tegnap töltöttem be a 32. hetet, ezek az adataim:

A magzat fejvégű fekvésben, mellső falon tapadt, II. fokban érett. Magzatvíz mennyisége átlagos.

BPD: 79 mm

AC: 279 mm

FL: 60 mm

súly: 1830 g


Én már kezdem érezni a 3. trimeszter jeleit. Nekem napok óta fáj a szeméremcsontom, hol kevésbé hol nagyon... Az alvással nagy problémák még nincsnek, bár ha vizszintesen van a fejem a testemmel akkor nehezebben kapok levegőt. A pocakom szerencsére nem hatalmas, és a szopipárnával kitűnően lehet pihenni, aludni. A fejem alá teszem, félig ülő félig fekvő pozicióba, vagy a lábamat támasztom alá. Szerintem ez egy nagyon jó dolog. A kis törpe már mozog rendesen, néha ugy ki tudja nyújtani a lábát, hogy tojásformát vesz fel a pocakom :)

Vizesedésről még nem tudok mit mondani 8remélem nem is tapasztalom meg). Hihetetlenül kivánom az édességet :)

13 kilót sikerült felszednem eddig.


Te hogy smint vagy?

2009. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én már aludni nem tudok.

jobb kezem és lábam vizesedik estére +4 kg-al mutat többet a mérleg, mint reggelente.

Amúgy +6 kg -nál járok.

Bébim jól érzi magát, ficánkol, amennyire tud, mondjuk már a buksija be van ékelődve, meg nyitva is vagyok, de még húznunk kell egy darabig egyben.

Nektek mi lesz?

Kislány?

Kisfiú?

Mi lesz a neve?

2009. febr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem kisfiam lesz és az Andor név tetszik a legjobban. Nagyon aktív baba, de szerintem ez annak is köszönhető, hogy nem egy nagy baba. Én 50 kg-ról indultam és most pont 10 kg-val vagyok több. Nem látom jelét vizesedésnek, viszont az alvással nekem gondjaim vannak. Nem szeretek kitámasztva aludni, de másként már nem megy. Éjszaka sokszor felébred manó és akkor vége az alvásnak. Ma megyek a dokimhoz, remélem nem lesz változás, eddig teljesen zárt volt a méhszájam. Tyű nektek is bele szokott rúgni? Néha úgy érzem mindjárt kipottyan akkorát odarúg. Szerintetek mitől függ a méhlepény érettségi foka? Láttam, hogy van akinek már 2 fokban érett.
2009. febr. 25. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!