Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövő keddre vagyok kiírva, a...

Jövő keddre vagyok kiírva, a férjem meg lebetegedett, fáj a torka, folyik az orra. Mi van ha elkapom így szülés előtt? Meg mi van, ha nem gyógyul meg addig, beengedik attól a szülőszobába?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Addig meg fog gyógyulni, remélhetőleg nem kapod el. Szellőztess sokszor és húzzon maszkot!

Talán beengedik, addigra nem lesz olyan beteg, vagy kap ott is maszkot.

Ne idegeskedj, az is lehet, hogy túlhordod majd.

Vigyázz magatokra!

2009. febr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha véletlenül elkapod, akkor se rémülj meg! Én nagyon nagy torokgyulladással szültem, még lázam is volt, igaz nem magas (38 fok). Kérdeztem a szülészeten, hogy nem fertőzöm-e meg a babát. Ők azt mondták nyugodjak meg, mert az anyatejjel átadom az ellenanyagokat, amit a szervezetem termel. Nem is lett beteg a picim. :)
2009. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Húha, azért nem szeretnék betegen szülni. Az uram meg egyre rosszabbul van, remélem még babus marad pár napot, mert nem szeretnék egyedül szülni, mert így tuti nem engedik be.
2009. febr. 24. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!