Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen hányás, hasmenés,...

37 hetesen hányás, hasmenés, lehet közelgő szülés?

Figyelt kérdés
ma éjjel átfordultam egyik oldalamról a másikra, és iszonyat szédülés fogott el, majd hánytam is. Hasmenésem 2-3 napja van, bár nem vészes, de feltünően többet kell mennem wc-zni. Ti miket tapasztaltatok, és mennyivel a szülés előtt?
2011. nov. 15. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Én inkább bélfertőzésnek gondolnám... én is már többször ébredtem bélgörcsre, amikor azt hittem megszülök, de csak egy kiadós hasmenés lett belőle.

Azért még egy 2 hetet bírjon ki a babád.

2011. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eleg gyanus gyomorrontas. De nekem volt szules elotti es hasmenesem, nem is gondoltam hogy masnap szulok. :~)
2011. nov. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező. Mi lett veletek? Gondolom megszületett már a csöppség. Jól vagytok?
2011. dec. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!