Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétre legyek teljesen...

Hányadik hétre legyek teljesen kész minden felszereléssel?

Figyelt kérdés

Babaholmik, szoba, kórházi csomag, ilyenekre gondolok.

30 hetes vagyok. Mennyire érek még rá? Mikorra tanácsos mindennek készen állnia?


Amiatt is kérdezem, mert újabban azon aggódok, hogy mi lesz, ha előbb jön és nem vagyok kész.


2009. febr. 24. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:

A korhzi csomag a legfontosabb, hiszen ha barmikor menned kell, akkor azt csak felkelljen kapnod!

A szobat, babaruhakat is rendezgesd mar el, hiszen megnagyobb pocival ugyis csak minden megnehezebb.

Mit kell csinalnod meg a szobaban es a ruhakkal?

2009. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A bútorok nincsenek összerakva és még semmit nem mostam ki.
2009. febr. 24. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:

34-35.hét körül célszerű összerakni a kórházi csomagot, a babadolgokat pedig utána, amikor kedved van. Én a 39.héten szültem, addig átpakoltam háromszor a kórházi csomagot :) A babaruhákat pedig vagy ötvenszer átnéztem :) :)

Jó babavárást!

2,5hónapos anyuka.

2009. febr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már 33+2 vagyok és még semmi.:))))

Babonás vagyok de nagyon (remélem nem pontoznak le)igaz nekem sok gondom volt ezzel a terhességgel , úgyhogy szerintem engem is meg lehet érteni.

Szóval egy két ruci azért van már , a nagyobb dolgokat meg már konkrétan kinéztük és majd Apa elmegy és megveszi ha itt az idő.

A kórházi csomag a leglényegesebb, az azért már egy helyen van a szekrényben.

Ha Te nem vagy babonás akkor inkább sztem kezd el a munkálatokat, még örömödet is leled majd benne, meglátod.

Én most a 2.-at várom már van egy fiam, vele boldogan rendezkedtem az utolsó hónapban. (sajnos venni kell egy csomó dolgot mert akkor azokat kaptuk és vissza kellett adni, most más használja)

Boldog babavárást és rendezkedést!

2009. febr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én 36 hetes vagyok, a kórházi csomagom már 4 hete készen van. A szülésfelkészítön ajánlották, hogy célszerü mihamarabb bepakolni, így is még a múlt héten raktam bele ezt-azt, amit elfelejtettem. A babaruhákat már a múlt héten kimostam, a héten vasalok és rendezgetek.

Nagy hassal már elég nehéz a mozgás, ráadásul csak délelött tudok nyugodtan pakolni, míg a kisfiam az oviban van. Tegnap egy kissé be is pánikoltam, mert másfél órán keresztül 10 perces fájásaim voltak, de szerencsére elmúltak.

Szerintem kezdj el te is lassan készülödni, mert igazán csak a babák tudják mikor jönnek. S közben figyeld a jeleket, mint több folyás, vagy nyákdugó. Ezek jelzik az esemény közeledtét.

2009. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

SZia!


Én 34 hetes pocakos vagyok, és még semmi sincs :-)

Olyan érzésem van ugyanis, ha összepakolok, akkor sürgetem a manót. És szeretnlm, ha még bennmaradna.

Úgyhogy én még nem pakoltam össze. Bár egy kicsit bűntudatom van miatta, de már elkezdtem beszerezgetni a szükséges dolgokat.

2009. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!