Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37+5 hetesek hogy vagytok,...

37+5 hetesek hogy vagytok, hogy érzitek magatokat? éreztek valami jelét szülésnek? Hányadik baba?

Figyelt kérdés
én sajnos semmit pedig annyira várom már.
2011. nov. 12. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

38+2 hetes vagyok (bár ultrahang szerint egy héttel kevesebb már egy ideje), semmi jelét nem érzem, pedig én is nagyon várom már.


Első baba? Nálunk második, de az elsőnél nem "szenvedtem" ennyire, most már minden kényelmetlen, sehogy sem jó, meg izgatott is vagyok, hogy a nagy (3 éves) mit fog szólni a picihez.

2011. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia nekem második,és a fiam két éves most.én is nagyon kiváncsi vagyok hogy fogadja.még csak keményedésem sincs ,se görcs,semmi..nem értem.egytöl tartok,nehogy túlhordjam,az olyan rossz lehet.
2011. nov. 12. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a fiamat túlhordtam, hidd el az sem olyan rossz:)

(41+4 napra született)

Most 39 hetes vagyok, ma töltöttem, egy hete keményedek, görcsölgetek. De ez még nem az igazi...a kisfiam 19 hónapos, el sem tudom képzelni, hogyan fog a tesóra reagálni.

2011. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 37+6 vagyok ma,és második fiamat várom. Nagy 4 és fél éves.

Én sokat keményedek, a szeméremcsontom húz lefele,a doki szerint ez a tágulás jele,ne lépcsőzzek sokat.Jövő héten lesz a 4. CTG.-m. Hát én előbb szülnék szívesen,már nehéz az édes teher. Méhszájam 2110es volt 3 hete.

2011. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ma töltöttem a 37 hetet. Semmi különöset nem érzek, keményedésem még soha nem volt. Sokak szerint hamarabb jön a baba, ha belegondolok nem is lenne baj. Első lesz és ha minden igaz fiú *-*


Könnyű szülést és egészséges kisbabát mindenkinek :)

2011. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!