Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyáron-júliusban-szülö kismamá...

Nyáron-júliusban-szülö kismamák vannak? Hogy vagytok, Hogy fogják hivni a Manót?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 12:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én julius végére várom a babót.Még pontosan nem tudjuk mi lesz,de szeretnénk,ha fiu lenne.Így a neve még nincs eldöntve,nem is gondolkodtunk rajta.2 keresztneve lesz az biztos.A lényeg,hogy egeszséges legyen!

Boldog babavárást!

2009. febr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Szia!

En is julius vegere vagyok kiirva. Mar tudjuk, hogy fiunk lessz es a neve Balazs.

En nagyon jol erzem magam, nem panaszkodom. Sajnos most eppen meg vagyok hulve, de ettol eltekintve minden a legnagyobb rendben es nagyon boldogok vagyunk a parommal.

Elosszor a 16-ik heten ereztem a babocam es most 18 hetesen mar egyre gyakrabban erzem a mocorgasat.

Boldog babavarast!!!

18 heteske

2009. febr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én júliús 24-re vagyok kiírva.

Még nem tudom a Pocaklakóm nemét, de ha kislány lesz, akkor a Lilien nevet szeretnénk.

Panaszom nincsen, néha fájdogál a derekam, ha sokat állok.

Te, hogy vagy?

Tudod már a Babó nevét?

Boldog babavárást Neked!

Tudod

2009. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
én július 19-re vagyok kiirva,nekem sajna szokott fájni a pocim+elég feszült vagyok,de igyekszem tenni ellene. még mi sem tudjuk mi lesz,és azért kérdeztem rá a nevekre hátha mond valaki valami jót,mert megvagyok már zavarodva annyira nem tetszenek a nevek... :-)
2009. febr. 24. 13:15
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, vannak furcsa nevek, pl. fiú nevet szinte nem is tudok, ami tetszene. Van egy oldal, ahol van névtervező, mindjárt megírom a címét.
2009. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon megtalálod.

Amúgy hogyan fáj a hasad?

Görcsöl vagy mintha meg akarna jönni, esetleg mikor mosdóda kell menni?

Csak azért kérdezem, mert néha nekem is "fáj".

2009. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia.Én nem nyáron szülök hanem októberben de ha kisfiam lesz akkor Zétény Zalán, ha kislány akkor Zselyke Luca lesz a neve!!!
2009. febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia.Én aug.15-re vagyok kiírva:)Ha kislány lesz akkor a Hanna nevet kapja,ha kisfiú akkor:Henrik Márk lesz a neve.Boldog babavárást:)
2009. febr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia én juli 26-ra vagyok kiirva,néha már érzem a babot is.

Még nem tudjuk hogy fiu vagy lány lesz-e mert 2hét mulva megyünk uh-ra,reméljük nem lesz szégyelös.

Ha fiu akkor Bence,ha lány akkor Gréta lesz.

De a lényeg hogy egészséges legyen.

2009. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kristóf, Márk, Ákos, Benedek, Amanda, Viktória, Melinda , Andrea , Rebeka, Zsófia ,Dominik - pár név ami ezembe jutott...:o)))).
2009. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!