Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyógyszert szedhetek...

Milyen gyógyszert szedhetek fejfájásra terhesen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 14:49
 1/7 kisnita ***** válasza:
Panadolt lehet szedni. Algoprint is lehet 1-2 szemet, de nem marékostól. 1-2 szemtől semmi baja nem lesz a babának, én is szedtem. Sőt vajúdáskor is adtak a kórházban.
2011. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is Panadolt mondott a védőnő, de remélem nem fog fájni a fejem, mert nem szivesen venném be.
2011. márc. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Paramaxot lehet szedni terhesen is, paracetamol tartalmú, nem okoz gondot.
2011. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A paracetamolt szokták ajánlani (Panadol) szedd nyugodtan, nem kell szenvedni a fejfájással! Én is vettem amikor terhes lettem rögtön, mert én egyébként ibuprofent (advil) szoktam szedni.
2011. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az attol fugg hanyadik honapban vagy, az elso harom honapban tilos paracetamolt szedni, karos a babara, utanna viszont nyugodtan, bar eloszor probalj csak felet bevenni
2011. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy fél rubophent szoktam.
2011. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A második trimesztertől megengedett az algopiryn, de csak fél szem. Legalább is nekem így írta fel a nőgyógyász.
2011. márc. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!