Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babanapló? Ki milyet ír?

Babanapló? Ki milyet ír?

Figyelt kérdés
Írtok babanaplót? Milyet vettetek? Melyiket érdemes töltögetni? Melyik az amelyik jó tartalmilag , és felépítésben?
2011. márc. 25. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem írtam hagyományos babanaplót. Amíg terhes voltam, addig írtam leveleket a születendő babámnak és beköttettem. Majd ha 10-12 éves lesz odaadom neki. Az, hogy akkor amikor vártam mit éreztem szerintem többet fog neki jelenteni, mint az, ha leírtam volna, hogy 9 hónaposan indult el először... Legalábbis szerintem.

De ha mégis hagyományos babanaplóban kell gondolkodni, akkor sem előregyártottat vennék, hanem magam csinálnék neki egy albumot.

2011. márc. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hetek óta nem írtam tollal, papírra. Van hogy hónapok telnek el így. Mindent neten csinálok, így a gyerekeimnek is blogja van, azóta mióta a nagyobbik megfogant, tehát közel 3 éve.
2011. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én írok babanaplót. Ezt én ajándékba kaptam. Külön fejezetek vannak benne, mint pl "amíg Téged vártunk", "a kezdeti napok", "növünk és változunk", "étkezések",stb. Minden fejezethez van kis fakk, ha esetleg van olyan tárgy amit szeretnél megőrizni, vagy éppen a 4D-s UH dvd-jét, vagy a gratuláló képeslapokat lehet eltenni benne,meg ilyesmiket.Van hely egy csomó fotónak is. És nem mellesleg sok helyen apa is leírhatja az érzéseit, gondolatait. Szerintem szuper napló.

Ezen kívül kisfiamnak is van természetesen blogja a neten. :)

2011. márc. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem 3 is van mindet ugy kaptam ajándékba és mindegyik más,de szerintem az a legjobb ami a legolcsobb nem szines csak kép vagy rozsaszin lapok vannak benne abba van a legtöbb szöveg és hely a képeknek,az auchamn tescoba lehet venni kb 1000ft.
2011. márc. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van két babanapló, de mellette egy spirál füzetbe írom, hogy mi történik vele az adott hónapban. leírom, hogy ha beteg volt milyen gyógyszert kapott. később milyen ételeket vezettem be stb.
2011. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!