Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ötleteket szeretnék babanapló...

Ötleteket szeretnék babanapló készítéséhez?

Figyelt kérdés
Verset, idézetetet szeretnék amit bele tudok írni.Vagy bármi más ötletet
2011. jan. 13. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
[link] [link] [link] Ezeket találtam így hirtelen, de még fényképeket is tehetsz bele, magadról is mikor még a pocakban volt/van. Én beleragasztottam a terhességi tesztet is :) Elraktam a köldökcsipeszét és a kórházi névtábláját is. Mindent ami róla szól :)
2011. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Keress rá a google-ben Beney Zsuzsa: Anya dúdolja. Nekem ez a kedvencem.
2011. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszike
2011. jan. 13. 16:34
 4/10 anonim válasza:

Nekem ez a 4 a kedvencem:



„Te vagy, akinek életet adtam

Te vagy, akitől életet kaptam

Te vagy, akiért érdemes az élet

És ha küzdenem kell,

akkor sem félek.

Angyalok serege

vigyázza utadat,

Ha biztonság kell,

karom megnyugtat.

A világnál jobban

szeretlek Téged.

Életem értelme benned

napról-napra újraéled.”


“Mikor megszületik egy várva várt gyermek,

Az élet dolgai új értelmet nyernek.

Apaszív, anyaszív dobban meg egy párban,

új fénnyel ragyognak a világra hárman.”


"Légy olyan boldog, mint amilyen szép vagy,

legyen életedben száz millió szép nap.

Ne tudd meg soha mi az a bánat,

kerüljön el téged minden ami fájhat.

Kacagj, nevess csillogó szemekkel,

ezért imádkozunk összetett kezekkel."


Inkább vagyok anya, mint bármi a világon,

Gyermeket nevelni szebb, mint a legszebb álom.

Inkább törlöm arcát, gyönyörködöm nagy szemében,

Minthogy híres legyek, s elborítson a sok érdem.

2011. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon szépek, elsírtam magam ahogyan olvastam. köszönöm
2011. jan. 13. 21:56
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez a kedvencem:


Én már azóta szeretlek, mikor még nem voltál más, csak puszta gondolat, és a csillagok lüktették az égre képzelt mosolyodat. Aztán megdobbant a szíved, szívem alatt,és én azóta a lelkemhez simítva hordalak.

2011. jan. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:


Én a mienkbe készítettem családfát fényképekkel, összeszedtem, hogy mi minden történt a születése napján a világban, melyik híres ember született ugyanakkor stb.

2011. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Anya:


4 évesen: Anya mindent tud.

8 évesen: Anya sok mindent tud.

12 évesen: Anya nem is igazán tud mindent.

14 évesen: Anya nem is tud semmit.

16 évesen: Anya nem is létezik.

18 évesen: Anya ódivatú.

22 évesen: Anya ért ehhez!

35 évesen: Mielőtt döntenénk, kérdezzük meg anyát.

55 évesen: Bárcsak itt lenne anya…

75 évesen: Remélem, voltam olyan jó ember, mint ANYA.

2011. jan. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nagyszerű Anya!


Mielőtt Anya voltam,

* Soha nem botlottam meg játékokban vagy felejtettem el egy altatódal szavait. Nem aggódtam azon, hogy a növényeim vajon mérgezőek - e. Soha nem gondolkodtam védőoltásokon.

*

* Mielőtt Anya lettem, soha nem hánytak rám. Kakiltak rám. Ettek le. Pisiltek rám. Teljes kontrollom volt az elmém felett és a gondolataim felett. Egész éjjel aludtam.

*

* Mielőtt Anya lettem, soha nem fogtam le egy ordító gyereket, hogy az orvosok meg tudják vizsgálni. Vagy beadják az oltásokat. Soha nem néztem könnyes szemekbe és sírtam. Soha nem váltam tündöklően boldoggá egy egyszerű vigyor felett. Soha nem ültem késő éjszaka, hogy nézzek egy alvó babát.

*

* Mielőtt Anya lettem, soha nem tartottam egy alvó babát csak azért, mert nem akartam letenni.

* Soha nem éreztem, ahogy a szívem millió darabokra törik, mikor nem tudtam a fájdalmat megállítani.

* Soha nem tudtam, hogy valami annyira pici olyannyira befolyásolni tudja az életem. Soha nem tudtam, hogy valakit ennyire tudnék szeretni. Soha nem tudtam, hogy ennyire imádnék anyának lenni.

*

* Mielőtt Anya lettem, nem ismertem az érzést, milyen a szívemnek a testemen kívül járnia. Nem tudtam, mennyire különleges érzés lehet etetni egy éhes babát. Nem ismertem azt a kötődést anya és gyermeke között. Nem tudtam, hogy valami annyira pici annyira fontossá és boldoggá tudna tenni.

*

* Mielőtt Anya lettem, soha nem keltem fel az éjszaka közepén minden 10 percben, hogy megbizonyosodjam, minden rendben. Soha nem ismertem azt a melegséget, az örömöt, a szeretetet, a szívfájdalmat, a csodálkozást vagy a sikerét, milyen Anyának lenni. Nem tudtam, hogy képes vagyok annyi mindent érezni, mielőtt Anya lettem.

2011. jan. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. aranyosak vagytok:)
2011. jan. 14. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!