Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdekelne, hogy milyen jelek...

Érdekelne, hogy milyen jelek utalnak ha kislány vagy kisfiú fog születni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass az anyai megérzésedre! nekem 2x is bejött!:)
2009. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

az ultrahang képi jelei

:D

2009. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Gondoltam hogy Uh-val meg tudom.Második válaszadónak írom.

2009. febr. 24. 22:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

bocsi, csak viccnek szántam, én nem hiszek a "babonákban".

sok boldogságot

2009. febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
megérzés.én a fiamnál egyáltalán nem voltam rosszul,se hányás se émelygés,a lányomnál mindent duplán kaptam:) sok boldogságot
2009. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a második babómat várom. Tutira vettem hogy mivel az első sima ügy volt és kisfiu lett így mivel ez totálisan az ellentétje akkor csak kislány lehet...Tévedtem,és baromira beleéltem magam a kislány gondolatába,pedig minden egyes ultrahangon közölték és mutaták hogy ő is fiú! Abban hiszek hogy 2 egyforma terhesség nincs:D és az az 50%-50% nem olyan gáz...nem??? boldog babavárást:D 28 hetes
2009. febr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Semmi gond. hogy írtad.

Aranyosak vagytok hogy írtatok .

Mindenkinek köszi.

Várok hasznos tanácsokat

Mindenkinek szép estét.

14 hetes

2009. febr. 24. 22:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmilyen jel nincs, gondolj csak bele, sokszor meg a tapasztalt nogyogyaszok a muszereikkel is felreinformaljak a kismamat. Fiut lanynak, kislanyt kisfiunak neznek. Ne higyjel a babonakban.
2009. febr. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem első kislány lett, amit a 16. héten megéreztem. Annyira mondtam, hogy tuti lány, hogy körülöttem mindenki azt mondta, hogy akkor biztos fiú lesz. Nem lett igazuk! Vele végig hánytam, ájuldoztam.

Most (elvileg) fiút várok, nincsenek rosszulléteim. Gyakorlatilag kb. egy hét múlva kiderül;)

2009. febr. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem két fiam van,az elsővel a menses elmaradásán kívül semmi bajom nem volt,és csak 8 kg híztam.A másodiknál,fáradt voltam állandóan és akkora mint egy tehén,14 kg híztam.Gondoltam lányom lesz,amit az uh meg is erősített.Sokan azt mondták,hogy "lányos hasam"van.Aha csak amikor kibújt kukaca volt!

Két terhesség két külön élmény!

2009. febr. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!