Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsi kis mamik. Ti hol...

Pécsi kis mamik. Ti hol vásároltatok magatoknak terhesnadrágot meg felsőket? Nem tudom hogy Pécsen hol van ilyen üzlet ahol elfogadható áron is vannak.

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Én a kínaiban az Árkáddal szemben, és a Király u. sétáló részén van két "akasztós" turi... Bár én nem veszek kifejezetten kismama ruhákat. Az említett kínaiban vannak passzés derekú farmerok, amiket utána is lehet hordani. Ahhoz veszek mell alatt varrt pólót amit szintén lehet később is hordani... Tavaszra és nyárra pedig veszek nyári ruhákat, hűvösebb napokra cicanadrággal.

2011. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A H&M-ben vettem kismamafarmert, igaz Pesten, de a pécsiben is szuper cuccok vannak. Nem olcsók, de minden pénzt megérnek, a szabása és minden tökéletes, nekem nagyon bejön. A pocakról pedig nem pöndörödik le. Felsőket meg bármelyik üzletben lehet találni, sok a bővebb, mell alatt szabott. Én csak a nadrágot vettem, a többi cuccom mind jó! Ruhám is van, ami jó lesz később is. Egy rövidebb nadrágot fogok még beszerezni nyárra, és esetleg a végére 1-2 felsőt.


19+4 hkm

2011. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Akkor megnézem azokon a helyeken amiket írtatok.Kellemes pocakosodást és egészséget.
2011. márc. 27. 07:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem a H&M-es kismama gatyám a derekánál szét esett. Elvált a farmer anyag a hozzávarrt pamut résztől, ráadásul 12.000ft volt. Persze nem akarlak lebeszélni róla, hogy ne vegyél... lehet, hogy én kifogtam. Mert annyi biztos, hogy nagyon jól néz ki... Attól is függ szerintem, hogy milyen ruhákat vegyél, hogy hova mennyit fogsz eljárni. Most jön a jó idő, én pl. biztos nem fogom húzni azt a farmert... A kínai áruházban amit mondtam, az emeleten, 3000-4000ft-ért már vannak szintén farmerek, és nekem az jobban bírta. De mindenki mást szeret :) Más a pénztárcánk, igényeink...
2011. márc. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Nahát, ezt nem hittem volna, meg voltam győződve, hogy ezek jó minőségű cuccok, sajnálom, hogy így jártál. :(


Abban viszont egyet értek, hogy ha nem jár el valaki sokat, nem is kell annyi cucc. Én az elejétől itthon vagyok, és ritkán mozdultam ki, arra meg most elég volt 1 farmer, de nyáron azért többre lesz majd szükségem.

2011. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem a kínaiba benézek majd.Mondjuk lehet tényleg igazad van a farmerrel kapcsolatba hogy jön a jobb idő.Csak találok ott valami magamnak.Mégegyszer köszi hogy írtatok
2011. márc. 27. 17:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is pécsi vagyok!Múlt héten vettem kismami nacit a Millenium üzletház Kismama Outlet boltban.7000 ft volt,de nekem ennyit megért nem vastag,nem trottyos,szépen kidolgozott,lábszárnál dísz zippzárral csőszárú felül állítható betétes.Meg sem mondanád róla hogy kismami naci csak ha a tetejét nézed amit takar a felső.Nekem nagyon bejön roppant kényelmes.Tudom nem olcsó de nekem ennyit megért.Én is nyáron leszek pocakosabb,de amilyen kiszámíthatatlan az idő manapság én nem adok a jó idő elvre.Amúgy cicanacis leszek bővebb felsőkkel.Egy nadrág azért kell!Vaterán is vannak esetleg ott is körbenézhetsz.
2011. márc. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]



Utolsó voltam;)

2011. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!