Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valakinek személyes...

Van valakinek személyes tapasztalata a Hepinet 4d ultrahang vizsgálatról? Váci út, Brendon üzlet mellett.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!
2010. máj. 31. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a Dunakeszin lévő Hepinet 4d-n voltunk annak idején, mert akkor még csak az ottani rendelőjükbe lehetett szombaton is menni. Nem tudom, hogy most hogy van.

De maximálisan elégedett voltam, kedvesek, készségesek voltak, nagyon nagy élmény volt.

2010. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! "Kipróbálom" őket. Remélem, itt is kedvesek leszek! :)
2010. máj. 31. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia igen mi 4 évvel ezelőtt itt csináltattuk és nagyon rendesek voltak. Mi is kb olyan 2-3 héten belül szeretnénk menni és azt hiszem most csak 9500 Ft körül van.

[link]

A kép minősége ilyen de nekem elég hályas a hasam.

2010. jún. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dunakesziről költöztek a váci útra. mi 2* is voltunk. nagyon kedvesek. meg voltunk elégedve velük:)
2010. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, és a képet is :)
2010. jún. 2. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!