Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Genetikai vizsgálaton megállap...

Genetikai vizsgálaton megállapítják hogy szedtem fogamzásgátlót vagy ezt ők nem?

Figyelt kérdés
Én gyógyszer mellett lettem terhes ezért kérdezem?
2008. febr. 7. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
azt biztos nem tudják megállapítani, hoyg szedtél-e gyógyszert, vagy sem.
2008. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is szedtem tabit és úgy lettem babás.Már a 25 héten járunk és élvezem ah nagyokat rúg a pici.

Miből gondolod,hogy a doki bmit is lát a fogamzásgátlóból???A tabi az egy mesterséges hormonadag,ami azt hivatott elérni,hogy a szervezeted azt higyje terhes vagy,vagyis álterhességet okoz,és azért nem leszel babás,mert a szervezeted azt hiszi,hogy már az vagy.A hét tabi mentes napban megjelenik a megvonásos vérzés,ami nem más,mint leesik a hormonszint,és a szervezeted azt hiszi elhalt a baba,ezért megjön a mensi.Aztán hét nap múlva kezdődik előről a játék.

Aztán ha babás leszel mégis,akkor a szervezeted is ugyanazokat a hormonokat,ugynevezett terhességi hormonokat kezdi el termelni.Így nem jelentkezik a megvonási vérzés,mert ugye nem csökken a hormonszint,hanem a zigóta beágyazódik az anyaméhbe.

Amúgy a mai gyógyszerek alacsony hormontartalma miatt nem ártalmas a babára,így nem kell elvenni a magzatot.De gondolom tájékoztattad a dologról mind a védőnőt,mind a nőgyógyászt,amikor megtudtad,hogy babás vagy.A genetikai vizsgálat arról szól,hogy hogyan fejlődik a babád.Semmi köze nincs a szervezeted hormonháztartásához.

Egyáltalán hogyan jutott ez eszedbe?Vagy bajnak érzed,hogy tabit szedtél?Semmiféle fejlődési elváltozást nem okoz.

2008. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!